EkşiDuyuru Kızlar Buluşması Vol IV ***KARAOKE İÇERİR***

Eveeet, ilk 3 buluşmayı geride bırakırken bolca güldük, eğlendik, kaynaştık ve sohbete doyduk. Artık yeni aktivitelere yelken açma zamanı :) Bu yüzden dördüncü buluşmamızı karaoke gecesiyle şenlendiriyoruz :D

Hiç öyle "ay benim sesim kötüdür, utanırım, yapamam, gelemem" gibi şeyler yok. Amacımız güzelce eğlenmek olacak. Hatta ilerleyen saatlerde sevgililerinizi, eşlerinizi de çağırabilirsiniz ki daha büyük bir aile olalım, daha çok eğlenelim, daha geç dönelim :D

Katılım isteklerinizi buradan ya da özel mesajla bildirebilirsiniz. Her zamanki gibi tam mekan adı ve yer yön tariflerini size yine özel mesaj yoluyla ileteceğim.

Şimdilik bilgiler şu şekilde:

Tarih: 17 Ocak Cumartesi
Saat : 19:30
Yer : Taksim

Görüşmek üzere,

Sevgiler.

geliyorum tabii ki :)

  • fraise  (09.01.15 16:29:31)
Beni de yazin. :)

  • damdanakan  (09.01.15 16:42:41)
Son gittiğim 3 zirvede de (ki aslında gittiğim ilk 3 zirve aynı zamanda) karaoke isteniyordu. Çok kişide bir karaoke isteği var zaten. Bunu karma mı yapsak aslında? Gerçi ilerleyen saatlerde karmalaşıyormuş zaten :)

Sesimin gazabından herkes payına düşeni alacak umuyorum ki.
  • aychovsky  (09.01.15 16:46:22 ~ 16:50:30)
oh bee! sonunda gelebileceğim bir tarih. gelemezsem kafamı kırın :)

  • pokerface  (09.01.15 16:52:17)
Mayisi yirmisinde aliyorum. Söz de vermiyim ama şiddetle gelmeye calisirim. :)

  • damdanakan  (09.01.15 16:54:28)
gelirim ama şarkı söylemem :)

  • sta  (09.01.15 16:55:39)
sta, biz seninle oturup gelenlere mikrofon uzatiriz :p

  • fraise  (09.01.15 16:56:42)
oley! çok istiyordum ne zamandır :) beni de yazın.

  • mor puantiyeli zebra  (09.01.15 16:58:38)
olabilir alsksk anca yeteri kadar içersem söylerim o durumda da size yazık yani :)

  • sta  (09.01.15 17:01:28)
@fraise: sen geliyorsan ben de geliyorum :p
@aycho: nispeten karmalaşıyoruz zaten aynen :) eğlencenin sonu yok ama başka arkadaşlar daha sonra ayrıca bir karma karaoke düzenlemek isterse onlara da katılabiliriz.
@damdanakan: biraların benden bacım :)
@sta: içki bütün kötülüklerin anasıdır diyor ve köşeme çekiliyorum, yıhyıh ^^
Edit: ha ben yollamadan sen yazmışsın zaten :D
  • pandispanya  (09.01.15 17:03:12 ~ 17:04:45)
pandiisss telefonuna bakmalısınnn bişiler sorcam *.*

  • harekatamiri  (09.01.15 17:48:59)
Biz de gelemiyor muyuz? Bir adet erkek icerir ama sesim koray candemirinkinin aynisi.

  • nadapuesnada  (09.01.15 17:50:56)
Ya ben bir şey itiraf edeceğim. Diskolarda, barlarda nispet yapan kız grubu gibi olmayacağız değil mi? Çok korkuyorum da ben o kızlardan. Kınadığım şey olmayayım. Biz güzel eğlenenlerden oluruz, değil mi?

  • aychovsky  (09.01.15 19:23:19)
Zirve sonrasi bi denyo cikip içlerinden birini tuvalette oral seks yapmakla itham etmesin diye arada bir 'karma olmayan' zirve yapmak istiyorlardir belki.

  • damdanakan  (09.01.15 19:23:48)
yine bir kızlar buluşması hatta 4.sü ama yine ben yokum ühühü:( artık 5.ye 6ya inşallah, size iyi eğlenceler bana da bir şakı armağan ederseniz sevinirim:)

  • isadora  (09.01.15 19:26:45)
4. Bulusmayi yapiyoruz, hala ayni sacma sapan cinsellik temali yorumlar yapiliyor.

Pandispanya gereken cevabi vermis ama ben de ekleyeyim; erkeklerden cekindigimiz, istemedigimiz icin degil; cok fazla kiz arkadaşımız olmadigi icin biraz da kiz kiza eglenelim diye yapiyoruz bu bulusmalari.

Sirf muhaliflik olsun diye su konuyu daha fazla desmeyin lutfen; cok istiyorsaniz siz karma zirve yapın, ' erkeklerin oldugu zirveye gelmeyiz' dersek o zaman bu yorumlari yapin.
  • fraise  (09.01.15 19:26:50)
biraz daha erkene çeksek daha iyi olabilir.

o gün de o kadar karışık bi gün ki. havaya bağlı benim kalmam. yoksa sadece sevgilimle bi uğrar selam veririm.
  • seksen9  (09.01.15 19:39:00)
asgdfhgjhk yalnız bi trolle neden cevap veriyosunuz ki? verdikçe konu uzayacak saçma sapan yorumlar dönecek yine.

pandi sen duyuru aç en iyisi hep :D isteyen mesaj atsın sana.
  • seksen9  (09.01.15 19:43:44)
Asdfhgah seksen9, valla buluşma saatini 20:00 olarak belirleyecektim ama sonra senin "daha erken olsun ya" cümlen kulağımda yankılandığı için direkt 19:30'a çektim daha yazmadan :D Daha da erkene alırsak hem işten çıkanlar için zor olabilir hem de uzun sürmesi istenen bi geceye 7'de başlamak biraz yorucu olabilir diye düşünüyorum ama gelecek olanlar saat konusunda fikir belirtirse tabii daha erkene çekeriz. Ben şahsen 19:30'dan önce gelemem, çalışacağım için.

@aycho: benim de korkulu rüyamdır ama demirden korksak trene binmezdik değil mi :p
  • pandispanya  (09.01.15 19:55:38 ~ 19:58:57)
çok faal olarak takilamıyorum duyuruya. Arada elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. şu kızlar buluşması ne vakit yapılsa duyuruyu görsem bu seferde gidemedim ya ühühü moduna giriyorum. Kısmet olsada 5. Ye gitsem diye düşünürken kafamda hemen karikatür balonları beliriyo"ooo şimdi herkes ne kaynaşmıştır bee, kalıcan orda mal değneği gibi" diyorum :)

  • yildirimeda  (09.01.15 19:58:19)
Aychovsky yapacakti karaoke. Kizlar bulusmasi yapip iai bozdun pandispanya!

  • delifaruk  (09.01.15 19:58:20)
@delifaruk: valla bilmiyodum sizin planınızı. Şahitlerim var :D ben son buluşma günümüzden beri planlıyorum. Pilan yapmayın pilan ahahaha :D

@yildirimeda: her buluşmada yeni insanlarla tanışıyoruz, hiiiiiç merak etme :)
  • pandispanya  (09.01.15 20:00:39 ~ 20:01:53)
@yildirimeda Her zirveye karışık karışık gidildi. Ben de herkesi topu topu bir kere, olmadı iki kere gördüm. Orada zaten rahatlayıveriyorsun. Hem müzik var, dans var; daha birleştirici ne olabilir ki.

@delifaruk Toplusunu da yapacağız tabii ki. Yalnız umutlarını çok yüksek tutma. Geçen gün evde bir şarkı mırıldanıyordum. Abim "Aaa, şiir mi okuyorsun" dedi. Ses bu, yetenek bu; ona göre bir hedef belirlerseniz sevinirim. Sonra "Aychovsky bize şarkı sözü vermişti, biz kapı gıcırtısı duyduk" olmasın :)
  • aychovsky  (09.01.15 20:01:09 ~ 20:01:58)
Ay ben gelirim :)

  • nohayapodo  (09.01.15 20:04:04)
gelemiyorum. çünkü hem erkeğim hem de istanbulda değilim.

  • meshur olmak isteyen cig kofteci  (09.01.15 20:04:55)
delifaruk'a inanın, onun da şahitleri var. :)

"şüphesiz ki elbet birileri (Aychovsky) karma karaoke zirvesi yapacaktır."
  • virgul  (09.01.15 20:06:22)
Ama ilk fikir pandispanya'dan çıktı, hakkını yememeliyiz. Plan yapmamalıyız. Sonra Beylikdüzü'nde konuşuldu, sonra 30+'da. Karaoke artık bir lüks değil, bir ihtiyaç.

  • aychovsky  (09.01.15 20:08:05)
Hayatım boyunca okuldu kurstu oydu buydu hep sonradan katilan insanim(nasıl denk geliyosa artık ben de bilmiyorum). Ama cevaplarınız içimi rahatlattı. 5. Buluşmaya katılma dileğiyle sizlere iyi eğlenceler dilerim efenim :)

  • yildirimeda  (09.01.15 20:13:48)
karaoke diyorsunuz arkadaşlar bizleri de alın lütfen :( :( birazcık içmeye dağıtmaya şarkı söylemeye ihtiyacım var da. Bence bizlere de söz hakkı tanınsın! di mi ama ^^

edit: mekan yeri saati bekliyorum :) bence bizi de alırsınız bu seferlik gibi geliyor. sonra kız kıza buluşun canım :)
  • turbulance  (09.01.15 20:34:04 ~ 20:35:17)
Beni de yazın. Sokaktan aldığım kedimle gelirim.

  • eli  (09.01.15 22:34:22)
ankarada, kızlı-erkekli karaoke zirvesi düzenleyeceğim. istanbulun er kişilerini üzdünüz, bari ankaradakiler üzülmesin. hatta istanbullu erler de davetlidir :)

  • cok iyi yol  (09.01.15 22:36:34)
tek taşımı kendim aldım, tek başıma kendim taktım girmesinler havaya şarkısında hepsi coşacaklar adım gibi eminim :P

  • secilmis uye  (09.01.15 22:38:27)
Beni de yazın. Gayim sizden sayılırım hahahahahhah :D

  • nickimi yermisin  (09.01.15 23:53:37)
Bi kız arkadaşımı göndercem lütfen ben Solem'in arkadaşıyım deyince dövmeyin olur mu? Hem süper bir hematoloji uzmanıdır.

  • Solem2  (09.01.15 23:56:14)
karaokede ben hepinizi coştururum aslında ama ya geldiğimde beni kimse sevmezse, ya çok konuşursam, ya çok susarsam gibi endişelerim var. çok endişeli biriyim ben.

bunları aşarsam, kar da yağmazsa gelirim. eli de gelsin -sokaktan aldığı kedisiyle!-, kozlarımızı karaokede paylaşalım.
  • m e l t e m  (10.01.15 00:01:50)
meltem, kimse seni sevmezse ben seni severim merak etme. cok konusma kisminda da endisen olmasin zaten herkes cok konusuyor. az konusmayi tercih edersen de kimse garipsemez. zaten gelip ortami gorsen cekinecek bir durum olmadigini anlarsin. 1 saat sonra iyice kaynasmis oluyoruz. o yuzden bu firsati kacirma, mutlaka gel derim ben.

  • fraise  (10.01.15 00:05:21 ~ 00:08:24)
Kizlar birbirine panpa der mi ayip ya? Beyler siz de erkek misiniz yoksa soyleyin bi:)

  • nadapuesnada  (10.01.15 01:31:53)
Oha. Gecende eksi itirafa yazdim oldu.ahaha. ben de gelmek istiyirum son anda bir sey cikmazsa. Don firtina hastalik vs.. arada kiz kiza eglenmek iyidir.

  • okyanustaki depresif ruzgar  (10.01.15 01:41:04)
Nada, solem erkek, o yüzden sey yaptim ben :)

  • fraise  (10.01.15 12:06:46)
ulan şu buluşmaya gitmek isteyen erkeklerin aklı cidden yok. la arkadaş aynı ortamda maksimum bulunması gereken kadın sayısı 2'dir. fazlası emin olun abaza dahi olsanız sizi hayattan soğutur. aq gidin de az makyaj, moda, alışveriş, dedikodu, fitne, fesat dinleyin ahahahaha

  • pek vokal  (10.01.15 12:11:41)
Gelmek istiyorum. "Karlar Düşer" söyliyceem :)

  • old possum  (10.01.15 12:56:52)
'Kadinlarin bir araya gelince tek yaptiklari sey drdikodu ve alisveris, makyaj konusmasi' diyenler de bir bitemedi. Etrafınizdaki kadinlari cidden cok merak ediyorum.

  • fraise  (10.01.15 13:02:38)
İlk fikir pandispanyadan ciktiysa, "kiz kiza karaoke yapalim" fikri de ondan cikmistir, vurun!

@aychovsky
Cok umutlandigimiz yok, ortaya ne cikarsa kabul edecek herkes artik. Benim de senden bir farkim yok, birlikte "pink floyd - high hopes" soyleyebiliriz o zaman:)
  • delifaruk  (10.01.15 14:26:17)
high hopes sölyerseniz ben de gelirim valla :)
zaten taksimdeki karaokecilerin hepsinin listesini yapıp hepsini hızlıcana gezmeyi düşnüyorum yanıma delidaruk da gelirse bu işi çok iyi kotarırız gibi :)

  • high hopes of the sozluk  (10.01.15 19:52:17)
Gencler, genç erkekler; illa zirveye gelicem diyosaniz organize olun. Bakin sevgililer arti bir olarak katiliyomus. Zirveye katılan kizlara şuradan mesaj, sevgilisi olmayan birinden rica edin. Nasi fikir?

Bana mesaj atmayin. Arti birim var. Hadi bakalim!!
  • damdanakan  (10.01.15 19:55:32)
Ben geliyorum "hava muhalefeti" (bayılıyorum bu lafa) olmazsa. Kesin bilgi, yayalım.

  • m e l t e m  (10.01.15 22:10:05)
Gün uygun ve karaoke süper fikir. Geliyorum!

  • fauxlivia  (11.01.15 00:38:55)
baldur işte kız arkadaş grubu oluşturduğumuzda da yola çıkış amacımıza ulaşılmış ve kız arkadaş gruplu aktiviteler durumu rutine bağlanabilmiş oluyor zaten :) Yani "bi kere buluşalım da bitsin bu iş" değildi ki amaç hiçbi zaman. Burada garip olan tek şey, amacının bu olduğu açıkça belirtilen bir olaya her defasında birisinin gelip öyle antin kuntin yorumlar yapması :D

Erkekler olarak aranızda düzenli olarak halı saha maçı yapma kararı alsanız ve 2 ayda bir maç organize etmek için duyuru açsanız ve biz her defasında "ama kızları almıyosunuz pis faşistler desek" ve siz de her defasında -karma buluşmalara da ayrıca gelebileceğinizi de belirterek- halı sahadaki buluşmada "amacın zaten bu olduğunu" anlatmaya çalışsanız ne kadar garip olursa işte aynen öyle :D
  • pandispanya  (11.01.15 02:50:22)
Bende çok istiyorum ama ay sonu orada olacağım :(

Lan numarami vereyim de birinize istek parça diyeyim de dinletın be :(
  • indescribable  (11.01.15 19:41:34)
ben de gelmeyi düşünüyoore.

  • bi bipolarin guncesi  (11.01.15 20:49:54)
+1ler kabulse ben de uğrayabilirim +1imle.

hoş son katıldığım zirvede de sözde şöyle bi uğruyordum, sonrası malum :)
  • in vino veritas  (11.01.15 23:19:06)
bana da haber edin lutfen. unutuyorum ben bu buluşmaları.

  • camene87  (11.01.15 23:34:55)
yalnız altay haklı pandi. açık açık yazsana mekanı buraya :D
ayşe, sevda, filiz ve sevtap olarak mekanın önünden geçeriz :D imgur.com

  • seksen9  (11.01.15 23:57:58)
nasılsa gelmiyorum, istediğiniz gibi buluşun:)

  • yalnux  (12.01.15 06:00:05)
mesela bana hala mesaj gelmedi.:( diğerlerine gitti mi ki acaba?

  • mor puantiyeli zebra  (12.01.15 10:25:22)
neden limon'da açılmıyo ki bu tarz zirveler zira zirve açma yeri orası. belki gelmek isteyen kızlar vardır da duyuruya hiç girmiyordur falan. olmadı sözlükte de başlık açılabilir. duyuru ilginç olmuş.

iyi eğlenceler.
  • ylz  (12.01.15 10:45:21)
@mor puantiyeli: henüz kimseye mesaj atmadım. Perşembe günü yer ve tarif belirten bir mesaj göndermiş olacağım herkese.

@ylz: amacımız dehşet bir kalabalık oluşturmak değil, aktif duyuru kullanıcılarıyla birlikte bir şeyler yapmak. Dolayısıyla duyuruyu takip etmeyen insan zaten hedef kitlemize pek girmiyor. Sadece duyuru kullanıp, sözlük uygulamalarına erişemeyenler için de yine limon gereksiz bir atılım olur.
  • pandispanya  (12.01.15 10:55:07)
o da doğru. duyuruya bakmayan kızı napiiim diyosunuz valla haklısınız. belki limona bakıp gelen olurdu ama bu sefer de kadınlar hamamına dönerdi sizin minik zirve :) iyi eğlenceler :)

  • ylz  (12.01.15 11:08:49)
Ben de yildirimeda ve meltem'in endişelerine sahip biri olarak uzaktan uzaktan bakıyorum :)

  • amelie poulain  (12.01.15 12:22:14)
bipo sen eksik kalma aman hehe.

  • ylz  (12.01.15 21:21:14)
pandispanya başkan comptrol'e yükleniyorsun ama aralıkta kadıköyde olan zirveye 3 yada 4 kızcağız katıldı. "siz de düzenleyin gelelim" olayı biraz lafta kalıyor sanki.

  • mattiadestro  (12.01.15 22:49:46)
mattia reyiz, ben kimseye yüklenmiyorum, durduk yere bize yüklenenlere cevap veriyorum sadece ama herhangi başka bir zirve için de kızları organize edip de başka zirvelere paket yapıp gönderemem ki. Denk gelmemiş, olmamış yani :) Bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışırız :p

  • pandispanya  (13.01.15 13:16:33)
@ylz, sen de eksik kalma gel hadi gell

  • bi bipolarin guncesi  (13.01.15 13:47:37)
yaza dogru bi daha yapin gelirim kesin :)

  • ylz  (13.01.15 13:53:39)
ya of o gün kayınbabam( ne biçim kelime bu da ehudsjkx) istanbula gelicekmiş. belki bizde kalma durumu varmış benim yine iptal olabilir:/ kalmazsa kesin geliyorum da işte o gün belli olucak. bu sefer de gelemezsem ağlıcam net bilgi :/

  • sta  (13.01.15 14:20:19)
stacım, kayınbabanı da çağır :D Saat 9'dan sonra irkekler de gelebiliyo :p Bi güzel döksün kurtlarını adamcağız.

  • pandispanya  (13.01.15 14:59:54)
eminim koşa koşa gelecektir :)

  • sta  (13.01.15 15:03:46)
gelsem eğleneceğime eminim vakit de çok uygun. ama çok çekiniyorum kimseyi tanımıyorum diye ne yapmalı arkadaşlar

  • velazquezin ikilemi  (14.01.15 03:15:07)
Ben de gelmek istiyorummmm :))

  • su nanesi  (14.01.15 03:34:44)
maalesef Istanbul'da olmadigim icin gelemiyorum. ama siz fotograf paylasin, biz de gelmis kadar olalim ^^

  • heygidim  (14.01.15 04:14:35)
Endişe sebebi "çekinmek" olan arkadaşlar çok ayıp ediyorlar :D Bi görseniz nasıl tatlı kızlarız =D Azıcık cesaret, lütfen ama.

  • pandispanya  (14.01.15 08:00:01)
@velazquezin ikilemi daha önce hiçbir zirveye gitmedim, mesajlaşmalar dışında da kimseyi pek tanımıyorum, fark eder mi :D boşver orda tanışırız işte :D

  • pokerface  (14.01.15 08:27:41)
Bilcümle çekinceli bacılarım: Aynı insanlarla bir zirvede 2-3 saat bulundum. Daha önce mesajlaştığım insan sayısı da çok azdı, yani kankalık müessesesinden pek kimsem yoktu. Uzun süre de kalmadım. Dolayısıyla çekinsem çekinecek durumda idim. Gerçek şu ki tatlılar, kucaklayıcılar :)

Bir de zaten şu duyurunun altında "Ben kimseyi tanımıyorum" diyen çok kişi oldu. Hadi, olmasının ihtimali yok ama biz dışlayıcı çıktık bir şekilde diyelim, kimseyi tanımayanlar çoğunluk olmak üzere :)

Bir de büyük olasılıkla maksimum 20 dakika yerimde otururum diye düşünüyorum. Zaten dakikalar sonra kalkmak isteyen varsa birlikte kalkarız ya da ilk kalkan birkaç kişiye katılırım büyük olasılıkla.
  • aychovsky  (14.01.15 08:38:04 ~ 08:40:10)
bende gelmek istiyorumm.. ama kimseyi tanımıyorum sorun olmaz umarım

  • runlolarunn  (14.01.15 14:07:32)
Kimseyi tanimayip cekinenlerle bizzat ilgilenip kendilerini kotu hissetmemeleri için elimden geleni yapacagima söz veriyorum. :)

  • damdanakan  (14.01.15 14:22:26)
biz tanıyoruz da mı gidiyoruz?:)
ilk buluşmaya ben de kimseyi tanımadan gittim çok da güzeldi. kimse yemedi beni sizi de biz yemeyiz merak etmeyin gelin :)

  • sta  (14.01.15 16:08:41)
Aaaa ben de gelicem. Ama şarkı söylemem, söyleyenlere el çırparım :)

  • innerbliss  (14.01.15 16:27:37)
Ben başınızda bir adet erkek olmasını düşünen bir erkeğim. Aklınıza yatacağını düşünerek sadece erkek olarak beni alacaksanız bende seve seve geleceğim.
saygılarımla

  • kahve kokusu  (14.01.15 17:46:19)
3. yü kaçırmıştım bunu kaçırmam. geliyorum tabi ki :)

  • yaramazkediyim  (15.01.15 08:27:18)
Bu olayı başka bir platformda organize etmek isteyen olursa şu kodu kullanabilirsiniz. toplanzi.com

danke
  • badseed  (15.01.15 18:26:47)
***GÜNCELLEME***

Konuyla ilgili detayları hepinize özel mesaj yoluyla gönderdim arkadaşlar. Lütfen yanlışlıkla atladığım birileri varsa bana mesaj atsın. Görüşmek üzere :)
  • pandispanya  (15.01.15 22:54:20)
Duyuruyla ilgili her şey beni fazlasıyla baymaya başladı. Gelemeyebilirim.
Dedikodumu yapmak serbest.
İy eğlenceler.
  • damdanakan  (16.01.15 00:51:14 ~ 00:54:04)
ben de gelsem olur mu?

  • abyuksuet  (16.01.15 03:48:22)
kartal tarafından gidecek kimse var mı?

  • sta  (16.01.15 21:34:55)
@pandispanya özel mesaj için teşekkürler. akşam gelmeye çalışacağım ben de kimseyi tanımıyorum ve sesim bugün kotu olabılır ama kaynaşmak için geleceğim. herkese selamlar :)

  • camene87  (17.01.15 13:12:48)
Kizlar, kimler yola cikti? ben mekan bulma konusunda cok yetenekli degilim, isteyen olursa bulusup beraber gidelim :)

  • fraise  (17.01.15 17:47:21)
ben beşiktaş kadıköy vapurundayım

  • sta  (17.01.15 17:49:10)
Sta, seninle bulusacagiz zaten panpa :) ben de cevizlibag tarafindayim.

  • fraise  (17.01.15 17:51:43)
Kızlar foto atmayı unutmayın bak bütün duyuru bunu bekliyor. :)

  • maxim gorki  (17.01.15 18:06:43)
Bana neden mekanin mesaji atilmadiiiiii.

Kambersiz dugun mode on.

Duyuruda otekilestiriliyorum :(

Istenmiyorum :(
  • disardayim  (17.01.15 18:13:26)
Ben daha yeni çıkabildim. Anca bi saate orada olabiliciim.

  • mor puantiyeli zebra  (17.01.15 18:24:09)
Ben cok yorgunum. Demiroren krem krispyde kahve large boy iciyorum. o kadar yorgunum, düsunun gulucuk. Arkadaslarla kilise kilise gezdik onlar pert oldu ben kararsizim. Mekani da biliyorum sarki soyleyecek halim de yok ama bilemedim. Fethiye muzesi var cok uzak biliyor musunuz.. yanimda bi cift var ben anlamadim manyak gibi opusup duruyolar bi de.

Edu : an itibariyle artik beyoglunda degilim. Kareoke bu aksamki moduma gitmedi. Ve aslinda plan aksam siz kizlarla bulusmakti. Topuklularla emunonu balat karagumruk edirnekapi fatih tirmandim ve enerjim bittii. Ama sakin sohbet olsaydi asla geri donmezdim. Size iyi eglenceler. Pandispanya tesekkurler mesaj icin , sizlerle tanismak baska zamana artik. Ama cok kararsiz kaldim adidasin oralarda. bi gireyim dedim sonra gir cik cehennem gibidir simdi orasi dedim. İyi eglenceler :)
  • okyanustaki depresif ruzgar  (17.01.15 18:26:08 ~ 19:38:27)
Ben de 40 dakikaya oradayım.

  • aychovsky  (17.01.15 18:53:48)
bana da mesaj atın <3

  • kahve kokusu  (17.01.15 18:55:00)
Ben de 20 dakkaya orda olurum sanirin

  • innerbliss  (17.01.15 19:17:39)
Az once lt's My Life ile kapanisi yaptik, cok eglenceli idi. Tesekkurler pandispanya

  • aychovsky  (17.01.15 22:34:15 ~ 22:35:32)
Çok eğlenceliydi. :) Herkese teşekkürler ve iyi pazarlar.

  • m e l t e m  (18.01.15 10:00:43)
Cok guzel bir aksam gecirdik, @sta ve ben guya yerimizden kalkmiyorduk, sahneden inmedik :)

Yeni tanistigimiz herkes iyi ki geldi, devamını getirmek dileğiyle :) Teşekkürler Pandispanya :)
  • fraise  (18.01.15 10:25:43)
bütün gızlar toplandık toplandık toplandık.

yalnız bizim manitalar hiç kıymetimizi bilmiyor haa. burda erkekler gelebilmek için kırk takla atıyor gel dediğimiz kapıdan dönüyor. üzdünüz beyler :/
  • seksen9  (18.01.15 12:30:46)
neyseki sesim çok çıkmadı mikrofondan da size eziyet etmedim hufejdskz.
ben çok eğlendim devamını bekliyorum :)

  • sta  (18.01.15 13:51:53)
Ben de her ne kadar şarkı söylemek hobim olmasa da çok eğlendim, devamını beklerim, sevgiler herkese.

  • amelie poulain  (18.01.15 14:59:25)
Çok eğlendim kızlar,
Şebnem Ferah Bugün performansımı kaçırdınız erken giderek :p
Yakın zamanda bir Tabu yapalım arayı soğutmayalım. :*
  • fauxlivia  (18.01.15 20:24:37)
ben iş nedeniyle çok uzun süre kalamasam da sizleri bet sesimden mahrum bırakmadım tabi :D

@seksen9 "hımm siz şimdi kız kıza takılcaksınız bi ben kalmayım" diye diye adamların hepsi gitti :D
  • pokerface  (19.01.15 08:23:15 ~ 08:24:03)
Bu hafta buralarda yoktum, duyuruya hiç bakamadım kızlar hepinize çok teşekkürler. İyi ki geldiniz. Sonlara doğru birkaç erkek de getirebildik neyse ki :D haha.

  • pandispanya  (22.01.15 21:02:27)