sınav sorusu acil

Arkadaslar yarınkı sınavımda hoca bu soruyu soracak 50 puanlık cevap olarak ne yazmalıyım? Ozet olarak 3.5 cumle yardımcı olur musunuz? Soru: halkla ilişkiler uzamni olarak yeni ise basladiniz kurumsallaşma ve şirketi cevrede Saygin bir işletme olmasi nasıl saglarsiniz?

dayı referansıyla işe gelen herkesi kovdururum. işe alım sürecinin yöneticilerden bağımsız ve sıfatlara değil niceliklere göre olmasını sağlarım. çalışma saatlerini ve ücretleri belirli bir sisteme oturturum. mobbinge ağır yaptırımlar uygularım. verimliliği denetlerim, belirli bir sınırın altında kalanları yine kovdururum.

bana yetki vermeyin abi.
  • icim urperiyor  (09.01.15 01:15:46)
Ahahah ne guldum be kardesım :) cıddı cecabınıda beklıyorum bu dersten gecmem lazım cok krıtık benım ıcın

  • rockman002  (09.01.15 01:21:05)
ciddi cevabımdı zaten. nası bi cevap istediğini bilmiyorum bu konu alanıma girmiyo aklıma geleni yazdım belki fikir verir diye. bence şimdi yat saat kur sabah kalkar çalışırsın.

  • icim urperiyor  (09.01.15 01:23:02)
Bunu yazacam cevaba sana guvendım ya catar ya batar eyvallah :D

  • rockman002  (09.01.15 01:26:06)
Olm sen rahatsiz misin. Adam ne guzel cevap vermis ahaha ne guldum demissin. Adam yine anlayisli cikmis da sana ters cikismamis.

  • baldur2  (09.01.15 01:39:54)
Soru'dan sonraki kısmı sen yazdıysan, okuma sen bırak bence.

  • mobilemob  (09.01.15 02:07:30)
Sosyal medya kullanımı, geri bildirim vs vs

  • patos64  (09.01.15 07:23:53)