lens solüsyonu

opti free, solo care ve bausch&lomb lens solüsyonlarını kullandım hep bu zamana kadar.
solo care gözüme en iyi gelendi fakat eczane harici bulamaz oldum.
eczanelerde de solo care'i 30 tl den acıyolar. 20 liraya iki tane alan adamdım solo care'i.

o yüzden opti free ye yönlendim ama göz kuruluğuna sebep oluyor. hiç memnun değilim. yeni açılmış lensi bile hemen çıkarıp atmak istiyorum. lensim acuvue advance yada oasysti tam hatırlayamadım bu arada.

ne önerirsiniz solüsyon olarak? bausch&lomb a mı devam etsem?

bausch and lomb'un biotrue'su en iyisi. bütün solüsyonları denedim bu açık ara en iyi bence. renu dandik de biotrue çok iyi.

  • ack3000  (08.01.15 21:33:49)
renu kullanma sakın kör olursun. solo care'i ben de çok seviyorum ama uygun fiyatlı bulursam alabiliyorum bulamazsam opti free. biotrue'yu fiyatından dolayı hiç denemedim. opti free'de kuruluk yaşamıyorum.

  • who cares wins  (08.01.15 22:09:02)
birkaç farklı marka kullandım ama uzun süredir opti-free kullanıyorum, hiç bir sorun yaşamadım (diğerleriyle de yaşamadım gerçi). Batma kuruluk sebepleri lensten kaynaklanıyor olabilir. Bir de lens eğer uzun süre kaldıysa ya da bilgisayar kullanırken falan rahatsız ediyorsa refresh marka minik minik suni gözyaşı damlaları var onları kullanıyorum yeni takmışım gibi yapıyor.

  • sanquis  (08.01.15 22:47:25 ~ 22:48:09)
biotrue kullanıyorum uzun zamandır, çok memnunum. 2 tane büyük şişe 40 tl'ye aldım.
daha önce solo care optifree falan hepsini kullanmıştım.

  • bradshaw  (09.01.15 08:37:59)
Ben de biotrue diycektim ama herkes onu onermis zaten bir daha tekrarlamayayim

  • surfer  (09.01.15 12:28:12)
Biotrue :)

  • photo85  (09.01.15 16:28:22)