Ptt Kargolarım Çalınıyor

Ne yapim kafayı yicem ya. Geçenkinde ptt görevlisi aradı posta kutunuza (apartmanın ortak tek kutusu var ve apartman içinde) bıraktım dedi.
Eve giderken baktım kutu boş kadını aradım e boş dedim kadından şüphelendim hatta baya kadın ben koydum falan dedi.

Sonra bi kere daha zil çaldı aşağı kutuya bırakıyorum dedi hemen indim aldm sorun çıkmadı. Yani kadın bırakıyomuş.

Bugün yine zili çalıp anneme aşağı bırakıyorum demiş ben de eve çıkarken alcaktım akşam ama kutu yine boştu.

Apartmandan biri çalıyor bence, sizce ne yapim kendime has kutu koyim mi yanına kilitlenebilir?

Bi de cidden çalan şerefsize vurucu bir not bırakmak istiyorum.
Ne yazim?

Paketler aliexpressten gelen ıvır zıvır parasında değilim ama 2 ayda evime gelip evimin önünde çalınınca kafayı yiyorum.

kargo hazırla paketle
içine not yaz
çalan kişi açınca notla karşılaşsın.
notu sana bırakıyorum (:
  • disardayim  (08.01.15 18:27:17)
apartmana taşınalı da 2 ay oldu bi apartmanda 1den fazla hırsız yoktur herhalde :D

  • metehan01  (08.01.15 18:30:24)
posta kutusu kirala, hiç uğraşma. benim başıma gelse minik kamera kurarım ama.

  • rygard  (08.01.15 18:31:40)
Apartmanda görünmez bi yere ufak bi kamera yerleştir. Fareyi yakala ve hesabını sor. Ufak tefek bişi de olsa hırsızlık,hırsızlıktır.

  • Lola90  (08.01.15 18:33:00)
Görüyorum ve arttırıyorum:

"bi daha yaparsan şikayetçi olcam" deme. Direkt polise şikayet et o hırsızı.
  • amarikanya fitbolcusu  (08.01.15 19:19:58)
Patlayan kutu yapardim suratina boya atsin cikmasin o boya bide miss...

  • selam  (08.01.15 19:29:38)
muhtemelen aşırı meraklı apartman teyzesidir. anneannemlerin apartmanında oturan versiyonu da eskiden milletin mektuplarını çalıp okuyormuş :) evinizin yakınlarındaki ptt şubesine kargolatma imkanınız yok mu?

  • rivulet  (08.01.15 19:37:04)