Aliexpress Siparişim

Selamlar,

Aliexpress'ten ilk siparişim. Takip No BJ ile bitiyor. Pekin'den geliyor o nedenle sanırım? track.yw56.com.cn adresini vermişler takip için.

2014-12-13 15:00 ShenZhen Handed over to Beijing Post
2014-12-11 20:00 ShenZhen Departured from ShenZhen Yanwen Sorting Center and Despatched to the China Post
2014-12-11 18:00 ShenZhen Arrived at ShenZhen Yanwen Sorting Center

PTT'den bu paketi nasıl takip edebilirim? Edebilir miyim?

Teşekkürler.

Türkiye'ye girdiği andan itibaren PTT yurtdışı takipten takip edebilirsin.

  • nop  (08.01.15 15:11:04)
direkt pttnin sitesinden gönderi takip deyip kodu yazıp kontrol edebilirsin. ben şu anda 3 tane bekliyorum hepsi gözüküyor sistemde, henüz tr ye girmeyenler bile gözüküyor hatta.

yalan olmasın görüntüde ekleyim herkes tr ye girince takip edebilirsin demiş ama.
imgur.com
  • prezarlatif  (08.01.15 15:12:00 ~ 15:16:06)
Cevaplar için teşekkürler.

@sheisguilty

Bahsettiğin ürünün koruma süresi mi? Şu an 10days 19hours 8minutes 31seconds kalmış. 2 gün kala Open Dispute açarak dediğini yapayım öyle mi?
  • teknikekip  (08.01.15 15:22:44)