sabahın 6'sında spor salonuna nasıl gideyim?

kesin gitmem lazım. ordan da işe gideceğim. taksiyle mi gideyim toplu taşımayla 35-40 dakikada mı? her gün gitmek istiyorum. gözüme büyüyor yolculuk süresi. taksiye binsem mi cok mu lüks olur lan? kendim için hiç bişi yapmadıgımı yaparken acı cektiğimi farkettim su an vay be.. taksiyle 10 dakkaya gidilir aslında. otobüs metrobüs ters kalıyor

Sabah spor salonuna gitmene gerek yok amacin hafif egzersizse evde de yaparsin degil de antrenmansa sabah yerine aksam gitmen daha iyi olur

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.01.15 13:55:18)
akşam gidemem cünkü eve vakit ayırmalıyım. bir de yorgun oluyorum akşam :)

  • omer gibi  (08.01.15 13:56:19)
daha yakinda bir gym bulamaz misin o saatte acik olan? spora olan hevesi cok etkiliyo bu mesafe olayi. para durumuna bagli simdi bu taksi otobus secimi de. hergun taksiye verecegim paranin hic onemi olmayacagi bir gelirim var diyosan sorman hata zaten neden otobus ile iskence cekesin?

  • memories  (08.01.15 13:59:55 ~ 14:00:05)
Kendi aracı olmayan birinin sabah salona gitmesi pek sürdürülebilir değil.

  • arnold schwarzeneger  (08.01.15 14:00:19)
kendin için nir şey ypcaksan sabah 6 da spora gitme.

vücudun en hazır olmadığı saat o saattir. spor için önce uykunu sonra beslenmeni düzene sok.
  • bu is zor yonca  (08.01.15 14:10:55)
Bisiklet? Belki simdi degil ama genel olarak daha uygun olur hem kardiyonu da yolda yapmis olursun.

  • selam  (08.01.15 21:28:34)