Kadıkoy de nerden eve cıkılır?

Arkadaslar kadıkoy cıvarında eve cıkmam lazım arkadasımla fakat hep taksım cıvarında yasadıgım ıcın kadıkoyde nerde eve cıkılır bı fıkrım yok semt olarak.

2 kısı rıhtıma yakın bılemedın 1 metro duragı uzaklıkta 900-1100tl aralıgında 2+1 yada 1+1 Ev bulabılır mıyım bulabılırsem hangı semtlerde neyı aratarak bulabılırım.

fiyatlar su an nasildir bilmem ama yeldegirmenine bakin bence

  • chavezding  (07.01.15 20:38:54)
bahsettiğiniz fiyatlarda kadıköy'ün merkez mahalleleri, acıbadem, hasanpaşa ve göztepe tarafından ev bulmak mümkün değil şu aralar. 2 ay önce ben de bakıyordum o civarlardan; fakat 1500 tl'ye 1+0'lardan bahsedilince mecburen vazgeçtim. fikirtepe belki olabilir. ataşehir'in giriş kısımlarına (örnek mahallesi, vs.) bakabilirsiniz, kadıköy'e 10-15 dakikalık mesafede otobüsle.

  • doktor bey  (07.01.15 21:45:44 ~ 21:47:43)
ben de baktım(hatta hala bakıyorum) ama o fiyata malesef ev yok, kümes var..

  • reso aga  (07.01.15 23:49:47)