kim yong a duyulan abartılı sevginin altında mantıklı bir neden var mı?

şaka değil. kurmaca olabilir mi?

psikologlar bu durumu stocholm sendromu, vatandaş ise seversen sikilrisn sikersen sevilirsin olarak açıklıyor.

  • mayeskuel  (07.01.15 18:57:41 ~ 18:57:56)
Hepsi kurgu ve şov. Sadece propaganda amaçlı kamera çekiyor diye değil, bizi asmasın diye, gönlünü hoş tutup daha çok yağlayalım da daha az insanı kurşuna dizsin diye.

Eric Cartman'ın diktatör olmuş hâli.
  • hiko seijuro  (07.01.15 19:01:04)
Öyle bir şey vardı ki zaten. Yani eğer onu gördüğünde ağlamazsanız, sevinmezseniz asılıyorsunuz gibi bir şeydi. Kurmaca yani.

  • secilmis uye  (07.01.15 19:17:10 ~ 19:17:22)
Belki de hallerine agliyorlardir. Mesela "AMK akil hastasi zirbo zicti agzimiza" falan gibi..

  • tazemumya  (07.01.15 19:59:12)
adamlar dogduklarindan bu yana agir bir sekilde propagandaya maruz kaliyorlar. disariya da acik olmadiklari icin devlet ne propaganda verirse onu yiyorlar. firavun gibi bir konumu olan birini sana da dogdugundan bu yana yari tanri diye deselerdi sen de onlar gibi hungur hungur aglardin.

  • goo.gl  (07.01.15 22:12:17)