[]

fotoğraftan kuş türü bulma

Fotoğraftaki kuşu sokakta baygın buldum. Bunun türü nedir?
 
Saka'ya benziyor sanki. www.hayvanca.net


  • teknikekip  (07.01.15 17:42:48) 
ayyy sogukta ac mi kalmis? yeni mi buldunuz?

boyle turler elinize alsaniz dahi heyecandan kalp krizi gecirebilir demisti veteriner hekim bir kez.
  • elxa  (07.01.15 17:52:23) 
Kocabaş'a da benziyor.


  • pardonan  (07.01.15 17:52:40) 
elime aldığımda aşırı şekilde atıyor kalbi. türünü öğrenmekteki niyetim havalar biraz ısınana kadar evde tutabilir miyim onu bilmek.


  • hexa  (07.01.15 18:06:47) 
Isketeye benziyor.sarilari daha fazla.saka,florya ile benzerler.kafeste bakabilirsin.yemciden biraz yem al.ortama alisir evde beslenebilir bir kustur.senin gibi birisine rastlamasi bu guzelligin sansiymis.onun adina tesekkur edelim.


  • cizgilipijama  (07.01.15 18:14:23) 
almayin elinize ya valla cok korkuyor bunlar. yavrum ya kiyamam.


nilay tezsay'a sorsaniza twitter'dan falan. veteriner hekim, ayni zamanda yaban kuslari ile ilgili gonullu calismalar yapiyor.
  • elxa  (07.01.15 18:18:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.