Hesaplaşma ( Heat )

Anne baba dışında bir aile ferdiyle ( sizden büyük ) baya baya aranız kötü oldu mu , bir de önceden samimi olduğunu biri , şimdi sizi arayıp tehdit ediyor veya kin nefret kusuyor mu, başınıza böyle bir şey geldi mi , benim geldi berbat bir durum.

ilki için hayır. ikincisi için ise sevgili de samimiden sayılacağına göre ilk sevgilim terk edilmesi sonucu "evine başına yıkarım" tarzı tehdit içeren birkaç cümle etmişti, "gel yahu, gelmezsen hatırım kalır :(" demiştim, korkmadığımı anlayınca kesmişti.

ek: ben soruyu yanlış anlamışım galiba ama anlatım da hatasız denemez.
  • devilred  (07.01.15 15:07:05 ~ 16:18:43)
birazdan yazacaklarım için özür dilerim. bugünkü olaydan sonra dengemi yitirdim.
anasını avradını düzerdim çoluğunun çocuğunun yanında. arayıp tehdit edecek, bi de akrabam öyle mi? yerimi yurdumu bilmiyor mu, gelsin anlatsın derdini.
kimse yapamaz böyle bi şey.
ben allahtan korkmam, babamdan korkarım. hayatında bana tokat vurmamış adamdır, ama çekinirim. babamın desteğini arkamda bulayım, bırak bi tane akrabayı, imparatorluk yıkarım. kimseye telefonla artistlik yaptırmam, kimsenin tehtidini almam.

tabi hak edecek bir şey yaptıysan orası ayrı.
  • norek  (07.01.15 16:15:55)