yalnızlık

İlk defa bu seviyeye geldim , geleceğim inanılmaz karanlık gözüküyor , hayata olan bağlılığım azaldı , verdiğim tüm kararlar yanlış , bunun için çaba göstermiyorum , ailevi durumlar ise hiç abartısı yarın ölsem dayımdan amcama babamdan dedeme 1-2 ağlarlar ama uzun vadeli düşünüp oldukça sevineceklerine eminim, çevremde çok az arkadaşım kaldı ama herkesin bir düzeni bir hayatı var bir araya geldiğimizde onların dışarıya yansıttığı herşey yolunda çok rahatım tavırları beni daha kötü etkiliyor, herkesten herşeyden kopuğum, çalışmıyorum 2 kere okulu bıraktım tekrar hazırlanıyorum, intihar edecek kadar kötü değilim ama o seviyeye gidiyorum cidden psikolojik olarak berbat durumdayım amk niye yazıyorum bilmiyorum içime dökmek istedim sadece.

Welcome.

  • Solem2  (06.01.15 23:28:21)
ben de birileriyle görüştüm mü ya da facebook'a baktım mı böyle oluyorum. herkes mutlu bi benim hayatım bok gibi aq. ama yok tabi öyle birşey. çoğumuz mutsuzuz, çoğumuz başarısızız, çoğumuzun yaşama sevincimizi kaybetmiş durumdayız. ha bunları bilmenin sana bir faydası olur mu bilmiyorum. ama yalnız olmadığını söylemek istedim sadece

  • sheridans  (06.01.15 23:40:31)
geçen birisi yazdı yine böyle. düşününce ben de aynıyım, ve daha böyle kaç kişiyi duydum/okudum. toptan bizim bu derdimiz nedir, biz niye böyleyiz bilmiyorum ama her inişin bi çıkışı mı ne bişeyi vardır. en ufak bi olumlu bir şey düşünmeye çalış. bak mesela kar yağdı ne güzel vs gibi. arada gelen bu psikoloji yine arada gidiyor da.

  • letheavendangered  (07.01.15 00:56:21)