Kızların, büyük olduğunu anlama yöntemleri varmış

görmeden anlıyorlarmış. kendi aralarında konuşuyorlarmış.

nedir bu olay?

ayakkabı numarasi ile dogru orantilidir diyorlar.

  • jaygatsby  (06.01.15 18:07:07)
ayakkabı numarası ile doğru orantılı tezini ben tek başıma çürütebilirim, ayaklarım 43 numara fakat 48 numara giyen arkadaşımdan daha büyük.

  • grimer  (06.01.15 18:12:11)
Bas parmagin buyuklugune orani var diye bi geyik ceviriyolar ama bilimsel degil.

Birde iri kemikli olursan kalin/buyuk oluyor geyigi var oda bilimsel degil.

Gormeden mumkun degil diye biliorum.
  • selam  (06.01.15 18:12:32)
gormeden mumkun degil abi. ayaklarim 38, yasim 20, arap kokenliyim.

edit: lol ciddi ciddi elestiri yazmislar arabim dememe.
  • hjarteblod  (06.01.15 18:15:58 ~ 21:32:09)
ses dalgaları ile.

  • mayaa  (06.01.15 18:18:29)
kemik yapısına bakarak kemik içermeyen bir organın büyüklüğünü orantılayabileceğini düşünenler varsa allah ailelerine sabır versin.

  • antikadimag  (06.01.15 18:18:47)
Walla soyle bisi yaptimdi ben, bende bi ... var nah bu kadar (iki elimle gostererek) inandiydi ise de yaradiydi, oyle bi yol olsaydi asktir lan derdi neteketim demedi iki gun sonra geldi.

Ha birde kurtlerin/dogulularin/araplarin buyuk oluyo geyigi var o da bilimsel degil, olani var olmayani var :)
  • selam  (06.01.15 18:23:39)
diyelim ki öyle bir olay var, ne gerek var?
anlayıp da napıcaz yani?

  • yalnux  (06.01.15 18:27:09)
etnik ya da ırksal azınlıklarının daha büyük pipili oldugu düsüncesi, beyaz ırkın insanlıgı temsil ettigi ve bu azınlıkların hala hayvan olduğu önyargisi üzerine kurulu. 19.yüzyıla kadar gidiyor.

bak burada ne diyor

The idea that African men have bigger cocks? An absolute myth – the penis lengths reported by black men in Congo were self-reported. The penis lengths in Nigeria and other parts of Africa? SELF-REPORTED. And the idea of black men having bigger cocks was made up by white men during the days of slavery to liken black men to horses (creatures only fit for manual labour)

www.samesame.com.au

arabim pipim büyük diyenlerin bilmesi gerekiyor diye düsündüm.
  • jaygatsby  (06.01.15 18:30:06 ~ 18:32:01)
Demekki ozguveni tavan yapmis taklidi yapsak olcak bu is :)

Fit uzun boylu, ozguveni yuksek... ben bunu not edeyim.

Birde cevap olsun diye diyorum. Penis buyukluk haritasi yayinlanmisti fransa kazandi...

Cok kasmamak lazim yani, bu amator pornolarda (homemade) bile pipisi buyuk olanlar yukluyor performansi iyi olanlar degil.
  • selam  (06.01.15 18:57:17)
Caktirmadan elleriyle yokluyolar baska yontem yok wtfwtf

  • bluebey  (06.01.15 19:00:38)
yok öyle bi şey, seni yemişler.

  • devilred  (06.01.15 19:04:15)
24,female.
gelelim cevaba,benim gördüğüm kadarıyla uzun boylu ve yapılı hafif kilolu erkeklerin ekseriyetle küçük oluyor,mamafih daha kısa ve ince yapılı olanlarla daha büyüktü hep,istisnalar vardır ama benim gördüğüm bu yönde.bu arada 50 kişiyle yatmadım idrar sondası takarken gördüğüm de oldu,partnerlerimden ya da kız arkadaşlarımın sevgilileri hakkında söylediklerini de birleştirip söyledim.

  • perlingalidd  (06.01.15 19:23:17)
Çok kolay bir hesabı var. Kollarınızı iki yana açıyorsunuz, en uzak iki nokta arasındaki mesafeyi cm cinsinden bulup 13'e bölüyorsunuz. Bu yıllardır bilinen ve garantili bir şey ama internette hiç görmedim. İnanmayan denesin.

  • hadi ya la  (06.01.15 19:31:46)
@hadi ya la

o hesapla benimki 12,3 cm çıktı. kadınım ama?
  • devilred  (06.01.15 19:34:21 ~ 19:34:42)
erman abi yine bizde testis geciyor genjler.

biz ilkokuldayken daga cikip sehre dogru 20 kusur erkek(evet o kadar erkek yanyana dizilmistik) cisimizi yaparken gordugum kadariyla kisa boylularimizin ki kamasullah modeldi. yalniz ben en uzunlari olmama ragmen ortalamaydi benim velet.
  • ne desem bilemedim  (06.01.15 19:38:29)
özgüven ile doğru orantılı olduğu tezini çürütebilecek inanılmaz adamlar tanıyorum. hatta biri ciddi yakın arkadaşım. etrafta ben alfayım diye dolaşır seviştiği kız anlatmıştı çok kötü bi geceydi mikroskop lazımdı vs diye. pek tahmin edilemiyor bence de. ama eşofmanlı erkek gördüğümde bakıp anlayabiliyorum gerçi tahminimi doğrulama fırsatım olmadı henüz hiç :D

  • exist is pretty  (06.01.15 19:55:31)
Anlaşılıyor zaten pantolon üzerinden.

  • Cursed Chico  (06.01.15 20:04:27)