tvde usbden film izleme

Filmi ve srt uzantili altyaziyi usb ye attim. Tvye taktim. Srt uzantili dosyayi gormuyor. Sadece filmin dosyasi cikiyor.

Ben bu filmi altyazili nasil izliycem.

Not: altyazi dosyasinin adi film ile ayni degil . Misal: biri 1080p oteki 720p...

aynı isimli yap açılır.

  • kuzey li  (06.01.15 15:40:30)
kumandada altyazı ile ilgili bi tuş varsa onu kurcalayın. olmuyosa ismini aynı yapıp deneyin. her tv'nin usulü farklı olabiliyor.

  • nereye bu gidis  (06.01.15 15:41:31)
-aynı isimli yap +1.
-zamanlama farkı nedeniyle altyazıyı göremiyor olabilirsin. ileri sar bak. sorun buysa filmin uzantısına uygun altyazı indir.
-tv uzantıyı tanımıyor olabilir. varsa uydu alıcıya tak usb'yi.
  • zihua  (06.01.15 15:45:40)
bizim televizyonda şu şekilde yapılıyor:

1. film ve altyazının ismini aynı yapıyoruz
2. filmin uzantısını .avi şeklinde değiştiriyoruz
3. altyazının uzantısını .sub şeklinde değiştiriyoruz

diğer şekilde çalışmıyordu bizde de
  • e nygma  (06.01.15 15:48:26)