karadeniz turu hakkında

bu doğu karadeniz turları neden bu kadar pahalı,sevdicekle beraber adamakıllı bir turla trabzon-rize-artvin'i görmeye kalksam, 6-7 gun için toplamda 2000tlnin üstünde para bayılmak gerekiyor ki bu paraya istanbuldan trabzona ulaşım dahil değil, hatta öğle ve akşam yemeklerinde yemeğin yanında içeceğim kola bile dahil değil, uçağı falan da eklersem 2500 tl civarı para gerekiyor, gerçekten bu kadar para verilir mi yahu oraları görmek için, yanlış anlaşılmasın oraları kötülemek değil niyetim, mutlaka gezilesi görülesi yerler ama bu parayla avrupada 2-3 farklı ülke ve 5-6 farklı şehir gezilebiliyor.

bir de bildiğiniz ucuz ve işini iyi yapan tur şirketi var mı, karadenizi görmek için?

yekyaa, kendiniz plan çıkarıp gidin.

  • radikalherif  (09.08.09 01:35:49)
ben de benzer birşey için araştırırken arnika'ya rastladım. fakat nedir ne değildir bilemiyorum.

www.arnika.com.tr

avrupa tarifelerine aldanmayın, vize+pasaport+extralarla söyledikleri fiyattan çok daha pahalıya patlıyor.
  • propontis  (09.08.09 02:23:06 ~ 02:24:38)
bir haftalık karadeniz turuna katıldım..Jolly Tur ile, o verilir dediğiniz para gerçekten verilir, gidilir ve görülür.

Jolly, Ets gibi bilindik firmaların dışında bir firma ile gitmemenizi tavsiye ederim.

Bu arada aksiyon içerikli dağ yürüyüşlü falan tur organize eden bir firma daha vardı ama aklıma gelmedi.
  • oligomer  (09.08.09 09:49:19)
cok ucuz olmamakla beraber, isini gercekten iyi yapanlar icin buklamania.

giderseniz bülent'e selam söyleyin, o anlar =)
  • the man who hears deepest inquisitions  (09.08.09 12:00:22)