Aliexpress Kargo durumu?

Merhaba Duyuru,

Yaklaşık 1 ay önce Aliexpress'ten sipariş vermiştim ve uzun süredir takip numarasında değişme yoktu. Bugün bi şeyler olmuş ve ne olduğunu tam anlamadım. Resim 1'de görülen son güncellemede paket geri mi dönüyor yoksa ülke sınırlarına giriş yapmaya mı niyetli, bilemedim. Ona göre satıcıyla irtibata geçeyim. Zira, kargonun elime ulaşma sınırı da dolmak üzere.

edit: imla

Sanırım paket daha anca yurtdışına gönderim işlemine alınmış, birkaç gün içinde Türkiyeye sevkedildi mesajı da düşer, lakin birkaç gün daha bekleyin bekleyin derim eğer değişmezse ondan sonra dispute açarsınız.

  • superior  (06.01.15 13:08:37 ~ 13:08:47)
2 hafta yilbasi tatili vardi gecikmesi normal.

  • melancholia  (06.01.15 13:25:40)
Araya yılbaşı noel girdiği için normalden fazla gecikmiş sanırım. Bi sıkıntı olmaz. Bir kaç güne kadar elinize ulaşır bende de aynı sıkıntı oldu ama sorunsuz teslim aldım.

  • cannibal corpse  (06.01.15 13:26:53)
6 ocaktaki o yazı yazdıktan 20 gün sonra geldi benim. yani ocak sonunda elinde olur.

  • mr.goodcat  (06.01.15 14:21:51)
artık ptt'nin sitesinden yurt içi takip yapabilirsin aynı kod ile.

  • mayhemdemon  (06.01.15 15:36:38)