[]

Bakkal/Tekel/Market-Toptancı ilişkisi

Bakkal/Market/Tekellere hitap edecek bir ürünüm var,kendim yapmak istiyorum satışını.Merak ettiğim şöyle bir konu var:
Bakkal/Market/Tekel aldığı malın ödemesini nasıl yapar genelde?genelgeçer kural,adeti falan nedir veya?
a)nakit,mal teslimatında
b)vadeli,x günde(tahmini x belirtiniz)
c)alternatif(belirtiniz)

 
b


  • mattiadestro  (05.01.15 22:07:22) 
sizin durumunuzda olduğu gibi, bilinen bir firma değilseniz, yeni ürünlerde, ürüne bağlı olarak çoğu konsinye alım kabul eder. yani parasını bağlamaz. der ki, mal bırak, 30 gün sonra gel, sayalım, kaç tane sattıysam o kadarın bedelini öderim, kalanını satmaya devam ederim.


  • silent storm  (05.01.15 23:01:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.