paypal nakit kart hakkında

Diyelim ki banka kartımız veya kredi kartımız yok. Bir Paypal nakit kart alsak, internetteki Paypal hesabımıza bu kartı tanıtabiliyor muyuz? Tanıtabiliyoruz diyelim; bu durumda Paypal nakit kartımıza ödeme yapılabiliyor mu? İstiyorum ki, müşteri bana internetten ödeme yapabilsin, sonra gidip atm'den paypal nakit kartla o parayı çekebileyim. Mümkün mü bu?

Evet mümkün. Para Talep Et olayı var. Kişinin e-posta adresini ve tutarı girip gönderiyorsun. Sonra parayı kartınla Finansbank ATM'lerin ücretsiz, diğer ATM'lerden belli bir kesinti ile çekebiliyorsun.

  • teknikekip  (05.01.15 16:38:45)
Bu da linki: www.paypal.com

  • teknikekip  (05.01.15 16:39:33)
Paypal hesabındaki paryı karta aktarıp çekebiliyor olmalısın fakat kartın bazı yasal sınırlamaları var. Bir de işlem ücretleri var aylık 1 lira sabit kesinti + her para yatırışında mı çekişinde mi ne 1 lira alıyor galiba.

  • atom karincanin torunu  (05.01.15 16:40:00)
@atom karinca
@hayirsiz

Limit mevzusundan haberim var, evet. O problem 1'den çok kart alarak çözülemez mi acaba? Atıyorum, yıllık 2000 tl para çekme limiti var diyelim... 5 tane kartımız olsa, her birinden ayrı ayrı 2000 tl çekme hakkımız olmuyor mu?
  • youkoso hitori bocchi  (05.01.15 16:52:35)
Söylediğin mantıklı ama tek paypal hesabına birden fazla kart tanımlanıyor mu olay o bence.

Açıkçası bu şekilde kullanmak yerine bir banka hesabıyla halletsen, yani enpara beleş biliyorsun, nuvo var.
  • atom karincanin torunu  (05.01.15 16:57:18 ~ 16:58:12)