ev için high end ses sistemi önerisi

selam, evimde samsung'un soundbarlarından birini kullanıyorum hem sinema hem müzik için ve memnun değilim, harman kardon onyx speaker çok daha güçsüz ancak daha iyi ses veriyor.

neyse, harman kardon ve benzeri bir ses sistemi kullananınız var mı aranızda (bose, technics, jbl, bang&olufsen, bowers&wilkins vs.)?

ses sistemi almak istiyorum beni uzun yıllar götürecek ve mutlu edecek.

h&k nova kullanıyorum, memnunum

  • try again fail again fail better  (05.01.15 13:53:36)
Sonos'a bakmıştım, ama almadım. Güzel duruyordu :)

  • dietf  (05.01.15 14:27:29)
böyle şeyler tamamen paraya bakıyor hocam sınırı cidden yok. ben bir ara eve yamaha towerlardan bir set kuracaktım sonra baktım babam televizyonda evlilik programı izliyor film falan hak getire. gerek yok dedim almadım. bütçeye oranla bir şeyler tavsiye edilir. istanbul'daysan mesela git istinye park'taki bang&olufsen'e onların deneme odaları var. 20000€'luk bir sistem var orada. dinleyince dibin düşüyor o parayı acımam veririm diyorsun ama paran olmuyor cebinde işte=)

  • argent dawn  (05.01.15 14:41:28)