Atlanta HD Box ve Türevleri (+server vs.)

selamlar,

şimdi elimde seneler öncsinden kalma bir atlanta hd box var, firmwarei çok büyük ihtimalle çooook çok eskidir, evde sadece digiturk çanağı var diye bu evde hiç kullanmak istemedim. ama arada haber, belgesel vs izleyesim geliyor. hoş belgeseli indirip izleyebiliyorum ama açık oturumlar vs gibi şeyler internette afedersiniz bokum gibi.

sonra bugün nerden aklıma geldi bilmiyorum, yav bu atlanta'yı hala kullanabilir miyim acaba dedim. oluyor mu hala server muhabbetleri? kullanan var mı hala olmuyorsa da işine yarayacak birine satayım bari.

biraz kompleks durumlar bunlar. dreambox'lar tarih olma aşamasında. tüm olay IPTV'ye dönmek üzere.

www.dreamboxforums.com şu topik ilgi çekici.
  • bomcu onurun bomu  (05.01.15 10:11:51)
Yok gayet kullaniliyor, ben kullaniyorum hala en azindan. Firmware guncelleme kolay oluyor bu cihazlarda, internet erisimi verdikten sonra kendi kendine guncelleniyor. Server uyeligi senelik 100 lira civari. Sadece Digiturk icin almak cok mantikli degil, Turkiye'deyseniz zaten Turksat uzerinden hemen hemen butun kanallari (belgesel kanallari haric) izleyebiliyorsunuz. Ama server uyelikleri Astra uydusundaki kanallari da cozuyor ki bircok spor kanali var.

  • alan shearer  (05.01.15 11:49:11)