Biyolojik saati değiştirmek?

Selamlar,

Kakamı günde 1 kere öğlen saat 12 gibi yapmak zorunda kalıyorum. Küçüklükten beri böyle. Fena bi durum. Okulda falan çok zor böyle yaşamak. Şunu akşama çekmenin bi yolu var mı bilinen?

Cidden bokumu bile sordum buraya artık. Samimiyetinize güveniyor, cevaplarınız için teşekkür ediyorum :d

kontrolsüz güç, güç değildir

  • aksimetre  (04.01.15 16:41:05)
yok valla üzgünüm. daha erkene çekebilirsin ama. istersen okulda nasıl sıçılır konulu bilgilendirici bir yazı yazabilirim?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.01.15 16:48:39)
yemek zamanı alışkanlığını değiştir, çıkıcak bişey olmazsa 12'de sıçmazsın.

  • baba jo  (04.01.15 16:50:54 ~ 16:51:07)
düzenli yemek yiyerek. sabahları makul saatte duzgun bir kahvaltı yaparsan, okula gitmeden önce evde bi temiz sıçarsın. kahvaltıdan sonra sıçmayan bizden değildir.

  • dokuzeylul  (04.01.15 16:52:27)
Aksama degilde sabah uyanincaya cekmek daha mantikli. Cunku aksam yemegi de ancak sabaha posasini birakir, iyicene birikir.

Sabaha cekmek istiyosan uyaninca surekli hareket halinde ol. Evin icinde yuru, zaten ise/okula gitmek icin hazirlaniyosundur. Sonra gir tuvalete otur ikin, su falan tut yani ne diyiyim.. Aksam pizza(sosisli salamli), mercimek koftesi, bakliyat turu seyler yersen bi sure o senin tuvaletini getirir sabah.

Yok aksama cekmek istiyorum ben diyorsanda 1 hafta falan sikinti cekmen gerek. 12de geldiginde yapma aksama kadar tut, 5-10 gunden sonra aksama cekilmis olur.

Bu isler zor degil sadece alisma suresi var o kadar.. Bir de herkesin dogasinda var ama bahsederken midem bulandi bea.. Samimiyetin icin tsk ederim yinede..
  • yemektehamsivar  (04.01.15 16:57:45)
ben üç gün tutabiliyorum la ne demek her gün öğlen yapıyorum :/

  • m murphy  (04.01.15 17:43:36)
evin içinde çığlık attım şuan lol

  • emir135  (04.01.15 18:18:37)
Var. Her gün aynı saatte tuvalete git. Olmasa bile git.

  • Lim5  (04.01.15 18:25:30)
Arkadaşlar utanç verici farkındayım :d

  • cemlemikonusuyorsun  (04.01.15 19:00:04)