flight sim. x oynamak istiyorum bu özellikler yeterli midir?(ultrabook)

i.imgur.com

sistem bu pc'deki. soğutucum var harici.

bu sistemle orta kalite seçeneği ile bu oyunu oynayabilir miyim?

ona göre joystick alacağım ona göre söyleyin ama.

www.systemrequirementslab.com

burdan bak emin ol ama bence oynarsın.

www.systemrequirementslab.com
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.01.15 16:12:11 ~ 16:13:07)
işlemcin zayıf aga :/

  • m murphy  (04.01.15 16:12:43)
@m murphy hiç oynayacak durumda değil mi:/

  • c1b2k3  (04.01.15 16:13:32)
çalışır ama tatmin eder mi, oynanabilir olur mu emin değilim. satın almadan önce torrent'den indirip denenmeli.

  • rygard  (04.01.15 16:14:17)
@proletarier aller lander vereinigt euch abi bazen buradan yeterli gözüküyor ama oynarken problem çıkıyor üzülüyorum :(

  • c1b2k3  (04.01.15 16:14:25)
bu arada benim için sonuncusu olması çok önemli değil. ilk sürümü bile olur. avrupa kıtası ve istanbul olsun yeter.

  • c1b2k3  (04.01.15 16:15:47)
bence de en mantıklısı torrent'ten çek dene önce.

aha bu da bonus.

www.youtube.com
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.01.15 16:16:37 ~ 16:17:42)
kanka sana şöyle söyleyeyim. oyunu oynayacaksın ve seni tatmin etmeyecek. yine de oynayacaksın, oynarsın bu makinayla. oynadıkça youtube'dan videolar izleyeceksin, hem öğrenmek hem de izledikçe izlemek de hoşuna gideceği için. sonra zamanla videolardaki scenerylere, uçaklara falan heves edeceksin. onları da isteyeceksin. istediklerini oyuna ekledikçe daha da çok kasacak. kastıkça çıldıracaksın. sonunda tamamen bırakacaksın.

:(
  • m murphy  (04.01.15 17:46:25)
oynatır fsx zaten 2006 çıkışlı bir oyun.

  • orpheus  (04.01.15 18:58:58)