Rusya vs Ispanya

Her ikisini de görmüş birilerinin tavsiysi lazım. Bu yaz icin, hangisine gitmeli? Kisisel tercihinizi yazabilirsiniz nedeniyle.

Rusyada st.petersburg + moskova
ispanyada barcelona sevilla valencia madrid gibi baya bi gezmeyi dusunuyoruz.

ps.iki evli cift olarak gidecegiz fyi :)

her iki ulkeye de gittim ikisine de gidin imkaniniz varsa illa birini sececekseniz yazin ispanya kisin(beyaz geceler zamani daha uygun)rusya derim.

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (03.01.15 21:29:24)
evli çiftseniz ispanya derim.

hele granada kurtuba, sevilla vb, endülüs civarını mutlaka gezin.
  • efrasiyab87  (03.01.15 21:29:48)
evli çift, bekar bayan ispanya. bekar erkek rusya.

  • fayfim  (03.01.15 21:36:45)
ispanya kesinlikle

  • tantunisultansüleyman  (03.01.15 21:40:37)
her türlü ispanya. endülüs, madrid ve tabi ki barcelona.

  • zvonimir  (03.01.15 21:41:33)
ruslar faşist. esmersen hiç şansın yok..

  • kabardinka  (03.01.15 22:28:21)
moskova rusyanın ankarası gibi, ama st.petersburg inanılmazdır, temmuz gibi beyaz geceler zamanı gidin. moskova için ısrarcı olmayayım ama, pitere kesin gi-din. (moskova yerine riga ve vilnius daha gidilesi bence)
cordoba sur içi ve sevilla çok güzel, granada da iyidir. barselonaya tarif gerekmez. madrid ve valenciayı görmedim, bir şey diyemem.
bence her iki ülkeye de gidin.
  • prosim  (03.01.15 22:59:53)
"moskova rusyanın ankarası gibi"
bu cümle ankara ile moskovayı bir tutmak değildir. nasıl ki türkiyede istanbul mu ankara mı sorusunun cevabı istanbul ise, rusyada da benzer sorunun cevabı piter olur gibi açık yazayım.
yoksa ankara nereeee moskova nere...
  • prosim  (11.01.15 00:20:31 ~ 00:21:45)