Ingilizce ogrenecek platform. Ama soyle birsey:

Hemen cevabi yapistirmayin. Rosetta kurdum, 5 level vardi. Sonuncu level'a baktim direk, bana katacagi birsey yok bunun. Son level'in son unitesinin de bir faydasi yok bana. Ingilizce seviyem nedir bilmem ama anladiniz iste az cok. Adini hatirlamadigi 1-2 platforma daha bakmistim, keza beni ilerlterek birseyleri yoktu. Var mi bana onereceginiz "advanced" falan birseyler?
Yurtdisina git demeyin, oyle birkac ay hicbir yere gitme sansim yok, en fazla 1 hafta gidebilyiorum, o 1 haftalar da gezmeye:)

politik tartışmaya gir yazılı veya sözlü. özellikle fazla ajitatif ortamlarda her türlü dil yeteneğini en dibine kadar kullanmak zorunda kalırsın. hatta en ufak bir gramer hatası yaptığında ad-hominem'in kralı ile karşılaşırsın.

  • rygard  (03.01.15 18:59:16)
insanlarla iletişime geçme imkanın yoksa kitap okuyup, film izleyeceksin. eğer bunları yapamıyorsan kurslarla, gramer kitaplarıyla ve programlar (duolingo, pimsleur) ile başlamak gerek.

edit: yani aradığın gibi sana dil öğretecek bir platform yok. yavaş yavaş olacak her şey.
  • antikadimag  (03.01.15 19:13:38 ~ 19:15:13)
Gramer kitabi oneren var mi peki?

  • delifaruk  (03.01.15 19:34:26)
grammar in use advanced var o işine yarar belki.

  • kuzey li  (03.01.15 19:45:23)