Önleminizi alın, çok soğuk olacak

Yarın akşam saatlerinde kar yurda girmiş olucak. İç ve doğu bölgelerde neredeyse perşebeye kadar aralıksız yağacak.

Bu sürüde ankara'da dahi ( özellikle ççarşamba, perşembe) -20 dereceler gözükecek, gündüz vakti dahi -5,-6 yı geçmeyecek sıcaklıklar.

İstanbul'da ise şiddetli, aralıklı kar geçişleri görülebilir.

Sen kahin misin? Sen bilir kişi misin?
Sen kimsin?

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (03.01.15 12:13:39)
istanbul da salı ve çarşamba dek gerçekleşirse eğer efsane bir kar yağışı olur. okulları bırakın idari tatil bile olabilir. soğumada sıkıntı yok ama yağış konusunda birkaç gün daha beklemek lazım. ki dek leri zaten tahmin etme imkanı yokk.

  • enkolaykullaniciadi  (03.01.15 12:17:25)
Dek: Denizlerin soğumamış, havanın ise soğuk olduğu zamanlarda, denizden buharlaşana suyun yukarıda soğuk hava kütlesi ile çarpışarak yoğunlaşması, rüzgar etkisi ilede karaya kar bırakması kısa deniz etkisi ile kar.

  • yatagants  (03.01.15 12:20:58)
  • ron dennis  (03.01.15 12:24:53)
Öyle diyorlar gerçekten, termal içliklerim hazır ve bekleyişteler.

  • aychovsky  (03.01.15 12:25:56)
@ron dennis, accuweather, wundergrand gibi siteler türkiye için özel tahmin yapmazlar, model çıktılarını olduğu gibi program yardımıyla işlerler.

O yüzden ben güvenilir bulmam.
  • yatagants  (03.01.15 12:27:39)
Ahaha. Çok iyi ya. Teşekkürler.

  • broken minded  (03.01.15 12:34:10)