[]

takım elbise satan yerler (mahmutpaşa bugün)

merhaba, 171 boy 58 kıloyum, istediğim tarzda takım elbise zor , hatta bulamıyorum aslında. Mahmutpaşa'da modern tarzda (skinny fit diye tabir edilen, italyan kesim vs.) takım elbise satan yerler var mıdır? Yada nerelerde bulabilirim bu beden ölçülerini, diktirmenın dısında hazır olarak son bir kez bakıcam bugun. Mahmutpaşa eskiden mi takım elbise mağazalarının iyi olduğu yerdi, yoksa hala da var mı? Kiğılı,Damat bu magzalar olmuyor bana, cok buyuk ve kalıpları geniş.
 
mahmutpasa bugun daha cok apacilere hitap ediyor


  • mayeskuel  (03.01.15 09:50:58) 
Network'Ün kalıpları italyandır. Takımlarının yüzde 80'i slim fit. Ayrıca aldığın yerde tadilat yaptırarak daha da daraltabilirsin istersen. Şimdi sezon sonu. Outlet mağazalarına da bir bak derim. Uygun fiyata bulabilirsin.


  • sarap dumani  (03.01.15 10:40:01) 
Ohoo sen 1.70 lik boyunla bulamıyorsan biz 1.90 la ölelim en iyisi.


  • totaalbummer  (03.01.15 13:25:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.