hanim uyuyor evdeki viskiyi iciyorum farketmemesi icin ne yapmam lazim

sabah kalkinca siseyi bos görürse bi dünya kavga ederiz cunku bu aksam icmemi istemiyor, evde redbull var. cay demleyemem, redbulun rengi benzer mi. siseyi neyle doldurayim yatmadan önce.

not:yarin yenisini alir yerine koyarim öglene kadar cözüm lazim.

hanım içmeyecekse ve gidip incelmeyecekse redbul işini görür. hatta hanım çok alakasız ise çişini bile yapabilirsin.

ben yaptım. oldu.
  • mahone  (03.01.15 01:04:40)
çayı redbulun içine dök.çay redbula rengini verir biraz. sonra redbulu süzer şişeye dökersin.

  • zlatanibrahimovic11  (03.01.15 01:04:50)
Çay demle güzelce rengini ayarla kimse anlamaz. İce tea varsa o da olur.

  • andjusticeforall  (03.01.15 01:05:01)
aklima sey geldi, sigarayi su dolu bardagin icine koysam o su sanirim o renge yaklasik bir renk olur di mi ? denesenize biriniz evde, bende sadece 4 dal sigara kaldi.

  • ivettivett  (03.01.15 01:09:35)
Şişe ne renk? Renkliyse su koy gitsin

  • amator filozof  (03.01.15 01:12:10)
@amator filozof sise seffaf renk baba ya :(

  • ivettivett  (03.01.15 01:15:08)
İçme. Ben bu gece içme diye spesifik olarak belirtmiş olsam ertesi gün o şişenin üzerinde sonsuz kimyasal test yapardım. Ateşe verirdim, tadına bakardım, koklardim, rengini tonuna kadar karsilastirirdim. Özellikle belirttiyse her türlu anlar.

  • Lim5  (03.01.15 01:16:24)
Elma suyu varsa evde onu dök şişeye.

  • nickimi yermisin  (03.01.15 01:17:55)
içine çay koyup yanında yere atıp patlatın hem kaza süsü vermiş olursunuz hem de uykudan sıçratmanın zevkiyle hazzı doruklarda yaşarsınız :)))

  • AdamFawer  (03.01.15 01:18:45)
Kararlaştırılan şey eyleme döküldukten ve huzurla yatağa hanimin yanına uzanildiktan sonra tek bir hoh ile yakayı ele vermeyin de ;)

Çayı uzun uzun demlemenize gerek yok, cesmeden akan sıcak suyu demlige doldurup çayı bekletin kafi. Fokur fokur kaynama sesinden çekiyorsunuz sanıyorum.
  • kaymaktutmayansicaksut  (03.01.15 01:22:02)
bu akşam içmeni istemiyorsa sen de bu akşam içmeyiver?

  • sta  (03.01.15 01:22:46)
Çay "demleme" şansın yoksa demleme ama eğer poşet çayınız varsa soğuk suya atsan da rengini verir o. Bi kaseye su koy, üstüne de bikaç poşet çay atıp karıştır.

  • pandispanya  (03.01.15 01:24:54)
beyler bayanlar, sisenin yarisini ictim bile. icme demeyelim artik cok gec :)

  • ivettivett  (03.01.15 01:25:17)
cozumu buldum beyler bayanlar.

ben bu siseyi zikkimlanacam, ki ne olursa olsun ne kadar icersem iceyim ben sabah 7 de ayakta olurum, yengenize kahvaltiyi hazirlar özür dilerim ondan. artik 2-3 saat surat yapar ama onu da ben hakettim yani.
  • ivettivett  (03.01.15 01:48:28)
siseyi komple kaybet. "canim cekip cekip duruyordu, sinirlendim attim" de.

  • goo.gl  (03.01.15 01:52:05)
Boyle kılıbık erkekleri gordukce kahroluyorum.

O viski icilmeyecek! Bu nasilis haci, evlilik emir alma sanati mi?
  • prompter  (03.01.15 08:04:53 ~ 09:00:15)
yengeden madem tırsıyorsun neden içiyorsun? :) bence vur elini masaya bu evin reisi benim lan de. şaka şaka :) şişeleri sakla bir süreliğine, çıkarken atarsın?

  • secilmis uye  (03.01.15 08:31:43)
beyler bayanlar 10 dakika önce yataktan ciktim sabaha kadar icmisim la. siseden eser kalmamis, siseyi sakladim. sabah kalkar kalkmaz sacma sapan bir sebepten kavga cikardim (tam bir erkek kezbanim aq) simdi tartisiyoruz halen bu kahve makinasi neden eskisi gibi kahve yapmiyor diye :) sebebe bak aq. farketmedi bile olayi.

  • ivettivett  (03.01.15 10:34:23)
hani erken kalkıp kahvaltı hazırlayacak idin!

"cozumu buldum beyler bayanlar.

ben bu siseyi zikkimlanacam, ki ne olursa olsun ne kadar icersem iceyim ben sabah 7 de ayakta olurum, yengenize kahvaltiyi hazirlar özür dilerim ondan. artik 2-3 saat surat yapar ama onu da ben hakettim yani.
ivettivett"

yalancıııı :p

o zaman duyuru olarak akşam sana destek olunmuş madem şimdi de hanımdan yana olmamız gerekiyor.

egoistçe çıkardığın kavgayı telafi etmen, hatunun gönlünü alman lazım.
çiçek mi alırsın, bir yere mi götürürsün artık naparsın bilemem.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (03.01.15 10:52:28 ~ 10:53:15)
Buraya sadece çok üzüldüğümü belirtmeye geldim. İçki için birbirinizi yıpratacak (gizli gizli içmeler, birbirine yasaklamalar, saçma şeylerle kavga çıkarmalar) raddeye gelmiş olmanıza üzüldüm, yaptığınızı zafer olarak görmenize de çok üzüldüm. Biliyorum bana tamamen bok yemek düşer bu konuda ama sadece yukarıda yorum yapan arkadaşların kafasına bir soru işareti vermek adına söylüyorum. "Bu akşam içme" durduk yere de söylenmiş olabilir ama bunları yapabilecek bir insan varsa, "Bu akşamlık içme"nin bir geçmişi de olabilir. Belki her akşam içtiğinden "Bari bu akşam içme, beni seviyorsan" diyordur, belki alkolik olmasından korkuyor ve bir akşam kendini tutup tutamayacağına bakıyordur, belki bir ilaca başlamıştır veya başlayacaktır, belki misafire, arkadaşa alınmış bir viskidir, bütçe açık vermiştir ve yeni bir viski onları zorlayacaktır. Belki de dediğiniz gibi durduk yerde çıkmış bir "İçme"dir.

Neyse, kimse benden bir tespit istemeden ve daha önce dediğim gibi bana tamamen bok yemek düşecekken daldım buraya. O nedenle de özür dilerim.
  • aychovsky  (03.01.15 10:54:39)
Boşu boşuna kadının kalbini kırdın yalnız. Sonradan gönlünü alırken işin doğrusunu da anlat, boş yere onu üzmen dert olmasın kadının içine.

  • kaymaktutmayansicaksut  (03.01.15 10:55:52)
kadın eğer 'içme' diyorsa bir sebebi vardır, nitekim koca şişeyi bitirmişsin, kadın haklı yani, sebepsiz yere içme demediği belli.

istediğin kadar şişeyi yenile, içine çay doldur, ne yaparsan yap o kısmı hiç önemli değil. önemli olan, eşin (büyük ihtimalle haklı sebeplerden dolayı) senin içki içmeni istemiyor. ve sen onu kandırarak yine bildiğini okuyorsun. bir de üstüne yoktan kavga çıkarıyorsun. yani içkiyi içebilmek her şeyden daha önemli senin için. bunu iyi düşün bence.
  • lily briscoe  (03.01.15 11:04:16)
Alkoliksin.

  • Lim5  (03.01.15 12:18:25)
helal süper devam.

tam benim kafadan.
  • zbrs  (03.01.15 14:22:14)