Son zamanlarda duyuruda sıklaşan zirve ve ifşalar neyin habercisi?

Eskiden bu kadar olmazdı canlandı mı sizce duyuru yoksa daha kötü/kalitesizleşti mi?

Edit: Sorum yanlış anlaşılmasın bunlar sorun/problem demedim, sizce nedir ne değildir dedim.

Başımıza taş yağacağının habercisi

  • amator filozof  (02.01.15 20:57:14)
Zamanla her istedigimizi yazip cizemeyecegiz gibi geliyor:)

  • delifaruk  (02.01.15 20:59:21)
zirvelerle kalitesizleşme bağlantısı kuramıyorum. ifşalar arada renk katıyor onları da abartılmadıkça hoş görüyorum.
kalite konusunda konuşamayacağım ama bir ara ne oluyor duyuruya diye veryansınım olmuştu.

  • uzunuzunilgi  (02.01.15 21:02:32)
canlanma habercisi bence. daha doğrusu pekişiyor.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (02.01.15 21:04:03)
duyurucular kızgınlık döneminde.

  • sir gawain  (02.01.15 21:05:47)
Sevgili bulmak, seks bulmak, ortam yapmak, dedikodu yapmak vs. vs.

Aslında zirveleri değil, duyuruyu da birçoğu bunun için kullanıyor.
  • hiko seijuro  (02.01.15 21:08:41)
Valla billaa zirvede kimseyle seks yapmadim.

  • delifaruk  (02.01.15 21:10:58)
daha fazla drama.

  • rygard  (02.01.15 21:13:12)
duyuru 2014'un basindan beri boka sarmis durumda kanimca. zirve(ler) konusunda bir sikinti oldugunu dusunmuyorum. karakter zaafi olan insanlarin cogaldigini, kaliteli insanlarin terk-i diyar eyledigini dusunuyorum. binaenaleyh, "kalitesizlesti" diyorum.

  • papillon7  (02.01.15 21:13:51)
Hormonlar keban barajına döndü :P şaka şaka, can sıkıntısı arttı, sosyalleşme azaldı bence :)

  • secilmis uye  (02.01.15 21:16:37)
zirveler konusunda kötü düşünmüyorum ama ifşalar rahatsız edici bence. çünkü aşırı gereksiz. özellikle de bazı yazarlar var ki her gün duyuru açmazsa, her gün saçma sapan bir soru sormazsa ölecek gibiler, şurada bile şu SİTEDE bile dikkat çekmek önemli bir şey onlar için. kalitesizleşti diyemeyiz belki ama itici olmaya başladı.

  • iste o kavunici balik  (02.01.15 21:20:06)
ifşalar oldum olası saçma geldi bana da zirvelerin nesi problem ki?

asıl seviyeyi düşürenler zirvelere katılmıyor zaten. 1-2 tane dingil her zirvede çıkıyor sonrasında zirveden de duyurudan da defolup gidiyolar.
  • seksen9  (02.01.15 21:22:52)
Zirvelerin bişeyi yok, isteyen her gün yapsın, istemeyen gitmez de bu ifşaların biraz boku çıktı. Nadir gelişen, samimi bir şeyken şimdi her canı sıkılan bir ifşa başlatma çabası içine giriyor; her hafta da başarılıyor ve ifşa esnasında kimse asıl sorulan sorulara cevap bulamıyor filan bu kısmı kötü. Bundan sonra yapılan ifşaların tek başlık altında toplanması taraftarıyım :p

  • pandispanya  (02.01.15 21:23:01)
@kavuniçi +100 bazen gereksiz ve saçma sapan soru/duyuru bende görüyorum. aynı kişilerden olduğuda oluyor. bu yüzden daha az vakit geçiriyorum bende. sıkıyor.

  • bruceandwayne  (02.01.15 21:25:21)
  • ron dennis  (02.01.15 21:27:31)
her an daha başka şeyler de dönebilir hazırlıklı olmak gerek

  • isadora  (02.01.15 21:30:56)
ifşalar evet kötü. ilk ifşa çok güzeldi ve farklıydı. sene içerisinde bir kere olabilir belki ama ayda 2 3 nedir yani. ekşiduyuru facebook grubu açsınlar bition'ın grubu var mesela. orda millet birbirini beğensin.

zirve ise normal. site ve kitle oturdukça sözlükte olduu gibi burada da zirveler hep düzenlensin..

hatta şu an öneri getiriyorum.

yeni bir kategori açılsın.

zirveler:
akşam taksimdeyim gelen var mı?
birlikte starbucksta ders çalışalımcılar
orada başlık açsın.

zirveler okey. bir tanesine gideceğim artık ben de kendimi tutamıyorum :D
  • disardayim  (02.01.15 21:34:48)
kıyametin.

  • merena  (02.01.15 21:35:38)