[]

eskişehir yol tarifi

esogü yakınındayım. aras kargonun porsuk şubesine gitmem gerekiyor, o da ta sanayideymiş. ha şurada:

www.google.com

estram'ın sitesinde güzergahları görüntüleyemedim. tramvayla gidilir mi oraya? nasıl gidebilirim?

 
tramvay geçmez ordan odunpazarından otobüs kalkıyor sanırım. tramvay veya otobüsle atatürk lisesinin oraya git. ordan siyah 8 geçiyormuş o civarlardan. ordaki birine sorarsan daha yakından geçen bi otobüs de önerebilir.

EDİT: tıp fakültesinin önünden kırmızı 44 geçiyormuş sanırım o işini daha iyi görür gibi

www.eskisehir-bld.gov.tr
  • yuto  (02.01.15 13:46:45 ~ 13:49:28) 
odunpazarı'ndan siyah 6 gidiyor olmalı.

minibüs olan 7 ve 57 de geçiyor olmalı oradan, ona da yunus emre caddesindeki kapalı pazarın önünden binebilirsin.

tramvay gitmiyor.
  • repins  (02.01.15 15:10:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.