eksiduyuru steam kullanıcıları

Olarak bir grup kursak mı?

minik donut canavarı'nın vardı sanırım bir grubu.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (02.01.15 05:39:18)
Kurun üye olalım .
Minik donut canavarı sözlükten kimseyi eklemiyordu bir ara belki hala öyledir

  • member of illuminati  (02.01.15 06:00:11)
ben sadece oyunu aldım çıktım. hiç bilmiyorum steam nasıl bir oluşum, grup ne işe yarıyor vs. ama kurun, ben de gelirim eheh.

edit, ben de buyum: steamcommunity.com
  • iste o kavunici balik  (02.01.15 06:11:40 ~ 17:06:08)
beni de ekleyin, hiç arkadaşım yok:/
steamcommunity.com

  • yalnux  (02.01.15 09:04:44)
grubu bilmem de, beni de ekleyebilirsiniz.
steamcommunity.com

  • zam sampiyonu domates  (02.01.15 09:26:14)
beni de ekleyebilirsiniz :)
steamcommunity.com

dota - aoe2hd oynuyorum genelde.
  • fakyoras  (02.01.15 10:44:17)
bu da benim

steamcommunity.com

@fakyoras ben de yılların aoe oyuncusuyum, ekledim (: oyunu steam'da alınca haberleşelim
  • alm est  (02.01.15 10:51:06 ~ 10:53:00)
hatırlayınca geleceğim. bir yoda, bir sensei olarak kabul etmek zorundasınız zaten beni.

  • devorgilla the gunslinger  (02.01.15 11:44:04)
Bu da benim profilim her sey public bakin ortak oynamak istediginiz oyun varsa ekleyin oyun secmem hepsini oynarim oynayacak insan oldukca

steamcommunity.com/id/palve
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.01.15 12:41:09)
Merhaba ben ekimbebesi, steam'e İzmir'den katılıyorum. @MDC'nın dediği grubu beraber yönetiyoruz. Arkadaş olarak eklemek isteyenleri profilleri gizli olmadıkça ve şüpheli link göndermedikleri sürece ekliyorum. Idle master programı sebebiyle sürekli oyunda görünebilirim korkmayın beni ekleyin, mesaj atın cevapsız kalmayacağının garantisini veririm..

steamcommunity.com

  • EkimBebesi  (02.01.15 13:00:34)
siz mi ekliyorsunuz nasıl oluyor? valla oyun alıp oynadım falan ama grup olaylarını hiç bilmiyorum.

profilim: steamcommunity.com
  • rodriguez2  (02.01.15 16:47:15)
bu da benim profilim eskiden almıştım ama kullanmaya daha yeni başladım

steamcommunity.com

ekledim buradaki arkadaşları siz de beni ekleyebilirsiniz. olur yani :)
  • the kid  (02.01.15 17:07:20)