Ne oyun oynasam (FPS veya MMO)

Merhaba duyuru!

Yeni bilgisayarımın gelmesiyle birlikte kabaran oyun oynama iştahımı dindirmek istiyorum; sadece şu sıralar neyi oynamam gerektiğini bir türlü bulamadım.

- Multiplayer'a odaklı bir fps arıyorum öncelikle. Klasiklerden CS:GO popüler ama alternatif neler var, multiplayerı hala yoğun bir şekilde oynanan ve beğenilen?

- MMO olarak şu dönemin en iyisi hangisi? Çok ucu açık bir soru biliyorum ama "şuna bak" dediğiniz şeyleri araştıracağım. Daha öncesinde Ultima Online oynadım yıllarca, WoW oynadım yine yıllarca; kısa süreler içerisinde de Mortal Online ve Eve oynadım.

Şimdiden teşekkürler!

Dungeons and Dragons online
ddo.com

  • rygard  (02.01.15 00:32:55)
titanfall gameplay izle biraz bence beğenirsin acayip hızlı pataküte bir oyun.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.01.15 00:36:48)
minik donut canavari +1

ayrıca cod advanced warfare şu anda yoğun bir şekilde oynanıyor ve twitch'ten izlediğim kadarıyla epey iştah açıcı duruyor.
  • air  (02.01.15 00:41:24)
lol oyna, kafayı ye.

  • cetoxim  (02.01.15 00:43:59)
-Team Fortress 2 oynayabilirsin, ama öğrenmesi alışması filan bana çok zor geldi bıraktım. Bir de paytowin diyolar artık.

-Half life 1 oynayan hala bir sürü insan var hala. Steam üzerinden de korsandan da baya kişi oynuyor. Eminim sen de zamanında oynadığın için burun kıvıracaksın ama şunu bi izle canın çekicek. www.youtube.com
  • MouseP  (02.01.15 02:02:36)
@MouseP Team Fortress 2 p2w le alakası bile olmayan ve öğrenmesi bence çok basit bir oyun

  • bay meraklı  (02.01.15 02:04:51)