ttnet internet değişikliği

arkadaşlar 2 yıla yakındır taahhütlü netlimitsiz paket kullanıyorum. hız yetersiz geliyor ttnet'in sitesinden baktım 24 mbit hızında fibernet ve hipernet diye şeyler gördüm.

2- ben bunlardan birine geçeceğim, netlimitsizden varolan taahütümün bitmesini beklemek zorunda mıyım (taahüt bozma parası vermek istemiyorum). bi arkadaş üst pakete geçeceğin için senden para falan istemezler demişti ama pek güvenmiyorum.

teşekkürler.

ilk soruyu sildim çünkü 100mbit'lik paketler de varmış ama fiyatı 127 liraymış. beni aşar.

1- Maalesefki bölgenizde ve apartmanınızda destek olması lazım, fiber optik kablo apartman girişine kadar geliyor oradan farklı bir kablo ile bağlantınız gerçekleştiriliyor.
Hız-para ilişkisi var, teoride fiberoptik ile 1gbit hız sunuluyor, parasını verirseniz bağlatabilirsiniz.

2-adsl içi üst pakete geçişte sorun yaşamanız çok düşük ihtimal ama fibernete geçişte nasıl olur bilmiyorum.

Geçişi yaparken 4440375 üzerinden yapın, ve nasıl ücretlendirileceğinizi falan ayrıntılı sorun.
  • atom karincanin torunu  (01.01.15 23:20:25)