Zeytinburnu Cevizlibağ Merkezefendi Civarında Spor Salonu

Kışa girerken ve evde kaldıracak ağır bir şey kalmamışken 2 senede kaybettiğim kiloları daha da fazlasıyla almak üzere bir spor salonuna gitmem gerekiyor.

Tercüman sitesine tercihen yürüme mesafesinde (olsa görürdüm ya yine de soralım) bulunan o da olmadı buradaki Atatürk Öğrenci Yurduna yürüme mesafesinde bulunan o da olmadı tramvayla gidilince yakın olacak ve içinde

Ağırlık egzersizleri için temel makinaları ve yüksek ağırlıkları barındıran bir spor salonu arıyorum. Hatta yüksek tavanlı daha da iyi olur.

Bunun dışında bir de yumruk ve tekme atabileceğim bir kum torbası varsa daha da güzel olur.

Bu özelliklerin dışındaki bütün artılar benim için birinci derece önemli değişl ve lükse giriyor ama önereceğiniz yerin kullanılabilir -hijyenik- duşu falan da varsa daha da iyi olur. Olmasa da olur.

Zeytinburnu spor salonunu önermeyin. Bu salon haricinde bilenler öneride bulunurlarsa bana yardımcı olmuş olacaklar.

Teşekkürler.

Ensem kalın, kurdum ben.

Aradım taradım yürüyüş mesafesinde bodrum katına sıkıştırılmış güzel sayılabilecek bir salon buldum. Belediyenin ama özel, nikah salonunun mu ne salonununsa bi belediye salonunun altında, koşu yaptığım parka çok yakın.

Sen bir enkazsın antrenman programından sonra kilo almak için biraz ağırlıklarla sevişeceğim.

Aylık 40 lira öğrenci tarifesi, tam 50
  • Karluk  (09.08.09 05:22:42)