Bugüne kadar izlediğiniz en absürt porno filmler nelerdir?

Bugüne kadar bay bayan farketmeksizin herkes pornonun kıyısından köşesinden geçmiştir. İzlediğiniz en absürt, ilginç porno filmlerin konusu/içeriği neydi? Örneğin benimkiler Pamuk prenses ve yedi cüceler, Tarzan..

russian instute bana hep çok absürt geldi niye bilmem bi de şöyle bişey var AŞIRI +18---------------insideflesh.blogspot.com.tr +18

  • Solem2  (01.01.15 15:19:51)
snow white di mi. ilginçti hakkat o. efuktta
The Return Of 'Gentle Breakdown' Girl
ve onun prequeli The Most Gentle Breakdown Ever var.
lisede arkadaşlar sumoculu cd dolaştırıyordu, efsane. sene 96-97. bende bilgisayar yoktu bakamadım. yine o dönem bi pussyman vardı ki onu da izlemesem de bütün repliklerini ezberletmişti ipneler. "i know, you are not a bitch but.. you are a woman".. onun konusu da derindi.
  • namus ninjası  (01.01.15 15:20:37)
Soruyu görünce yaklaşık on yıldır filan porno film izlemediğimi anımsadım.

yani böyle oturup zaman ayırıp baştan sona izlemek, yoksa üçer beşer dk lık görüntüler her yerde denk geliyor.

cevaba gelirsek şahin k. filmlerinden saha absürdü zor olur sanırım.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (01.01.15 15:27:20)
Carmen luvananin oynadigi bi filmdi. Hanfendi ocagi acik birakip yataga cirilciblak sekilde uzaniyordu, ocak da alev alinca alarm otmeye basladi. Kasli bi itfaiyeci abi daldi eve;

- mam, you're on fire!
- you're damn right i am (kips kips)

Diyalogunun ardindan olaylar gelisti, arkada ev yanarken cima ettiler.

en absürdu bu degildi muhtemelen ama aklima ilk bu geldi. Yoksa aydemir akbasli emmanuelle liler onunde bu diz coker tövbe ister.
  • gibicibicis  (01.01.15 15:29:14)
bir ara bi türk spikerin çıkmıştı, arkadaşım indirmiş bana göstermişti. çok absürttü. tokatlamalar falan.

  • thracian  (01.01.15 15:34:27)
porno mu? o ne ya!!

  • dokuzonbeş  (01.01.15 15:34:54)
@tharacian ali kırca.

Valla en tuhaf olarak efukt'dakiler. onlar da zaten kısa görüntüler şeklinde oluyor. normal film izler gibi 2 saat hiç porno izlemedim zaten :) ama efukt'dakilere de porno gözüyle bakmamak lazım. Resmen bilgilendirici içerik sunuyorlar. Orgazmda neler olabilir vs gibi. Mesela penis kırılması denen şeyi yıllar önce ordan öğrenmiştim. off çok kötüydü :s
  • secilmis uye  (01.01.15 15:42:48 ~ 15:43:04)
Efukt haric mi dahil mi ? Siki kaynar suya sokup sonra kariya sokan gormustum vcd zamaninda. İnternette bunun sonu yok zaten

  • divit  (01.01.15 15:45:49)
efukt da sanirim benim icin en absurd olani helikopter eleman ile takla atarak pozisyon degistiren idi.

Konulu sevmiyom ben.
  • selam  (01.01.15 15:47:59)
şahsen pamuk prenses ve yedi cüceler'de gerçekten gülmüş ve pamuk prenses'i canlandıran hanım kızımız için üzülmüştük. çünküsü kendisi gerçekten pamuk gibiydi. muhtemelen slav ırkına dahildi. arkadaşlar arasında, "çekip kurtaracam onu o hayattan" geyikleri dönmüştü. Cücelerden birisi süzme bir piçti, ve jackass'teki wee man triplerindeyi..

  • bilmemkacincinick  (01.01.15 15:49:30)
efuktta da compilationa da eklediler ama ben ilk 4chanda gördüm, iki abiden biri diğerinin pipisine pipisini sokuyordu. birininki fleshlight gibiydi yani ebat olarak. win win.

  • namus ninjası  (01.01.15 15:56:14)
O değil de eskiden VHS'de falan 3 saatlik filmler olurdu, hey gidi!

  • johnmalkow  (01.01.15 16:00:50)
yabancı bir pornoda nez'in bir şarkısını duymuştum.
bir de kukusu ile resim yapan bir kadın vardı.

  • inheritance  (02.01.15 08:45:46 ~ 10:24:50)
kung-fu lu bi porno izlemiştim o baya absürddü işte. neden çekmişler amaç neymiş hiç anlamadım.

  • selam  (02.01.15 09:42:52)
uzak doğu filminde vardı.. adam dalgayı örse yatırmış sıcak demir gibi dövüyor sonra suya sokup ısıl işlem falan uyguluyor..

  • dokuzonbeş  (02.01.15 10:13:46)