biri kredi karti bilgilerimi çalmış

5 6 yildir kullandigim kredi kartim vardi, bir de 4-5 aydir kullandigim kredi karti. Telefonuma 3 boyutlu alisveris zimbirtisi mesaji geldi. Biri bi siteden alisveris yapmaya çalışmış. Limit olmadigi icin yapamadi

Sonra .iksen mümkün degil dedigim diger kredi kartimdan da alisveris yapilmis. Amk fakiri lcw waikiki.com dan alisveris yapmis. Onu iptal ettirmek icin cebellesiyorum simdi. Muhtemelen parayi geri alirim

Alirim da..
Bu adam iki kredi karti bilgimi nerden ele gecirdi? 6 yildir internetten alisveris yaparim ilk defa basima geldi. Bu ibne iki kartimin bilgisini biliyorsa bilmem baska hangi bilgilerimi biliyordur? Ana iki mail adresim; tum bilgilerim onlarda. Ozel kisisel bilgiler vs.. Beynimden kaynar sular asagi dokuldu. Napmak lazim? Lcw de calisaniniz var mi?

Hemen polise git şikayetçi ol savcılık bulur çıkarır kimse onu. Ama muhtemelen bir yakınındır

  • amator filozof  (31.12.14 18:31:29)
2 kartını birden kullanıyorlarsa bu işte bir bit yeniği var. yakın birisi olma olasılığı yüksek.

  • fukka  (31.12.14 18:35:14)
Bankayi ara sonra suc duyurusunda bulun

  • photo85  (31.12.14 18:35:30)
Kartı taktığınız atmden çaldı muhtemelen. Kartı yerleştirdiğiniz bölmeye farklı bir elektronik okuyucu koyarak. Bundan sonra kart yerleştirme bölmesinda yeşil tipsiz bir çıkıntı olan atmleri tercih edin.

  • grgn  (31.12.14 18:39:20)
Biri is bankasi digeri yapikredi. Bahsettiğiniz seye dikkat ediyorum aslinda. Alakasız bankalar. Bence baska secenek.

  • dieselsingle2  (31.12.14 18:40:31)
cok sik gittiginiz bi restoran midir acaba?

  • yirtik foto  (31.12.14 18:56:23)
Ben mi yanlış düşünüyorum ama, eğer lcwaikikiden sipariş verildiyse, siparişe adam ad soyad adres falan girmiş olmalı, yani bu bilgi alınabilir ama sanırım savcılığa vermek gerekiyor.

  • atom karincanin torunu  (31.12.14 19:04:17)
ailenden biri bence.

  • efrasiyab87  (31.12.14 19:06:18)
BKM express kullanıyorsanız eğer kartlarınızı da tanımladıysanız oradan olabilir. Aklıma ilk orası geldi.

  • cunupkral  (31.12.14 19:37:58)
Lcw de denemistir onu yani sandığın gibi fakir değil.
iptal ettirmediysen agzina sicar o kartin.

Eticaret isinde calisiyorum, lcw de tanidik cok ama sana faydasi olmaz o bilgileri disari vermiyoz
  • divit  (31.12.14 19:49:46 ~ 20:19:02)
telefondan alışveriş yaptın mı 3. parti mobil uygulamalar zibille izin istiyor. keylogger olabilir.

  • mrthany  (31.12.14 20:01:22)
iki kart ile babil.com dan alisveris yaptim en son, oradan suphelenebiliyorum bir tek.
Diger kartimda denedigi site istanbulbilisim. Ama basarili olamadigi icin ordan bilgi alabilecegimi sanmiyorum.
Enistem savci, ona basvurarak belki sureci hizlandiririm.
  • dieselsingle2  (31.12.14 20:23:31)