Odamda sinemaya adanmak istiyorum..

Selamlar duyuru,

En azından bu güzel sanatla yaşlanmaya çalışalım diyorum.
Arkadaşım yok, ilişkim yok, eskiden her gün bi film izlerdim.
İş hayatı başlayınca biraz dağıldım.
Şimdi yine aynı rutine dönmek istiyorum.
3500 TL limitle ne tavsiye edersiniz doyurucu bi şeyler olarak?

Alınacaklar:
1 adet TV
1 adet headphone kulaklık

Nasıl bi ikili olmalı sizce?

projeksiyon daha iyi bi tercih olur. yataga uzanip tavana yansitirsin. kulakliga da asla diyorum. hem sagliksiz hem de ayni zevki vermiyor. en iyi orta halli iyi bir ses sistemi. kisik sesle bile gayet detaylari duyar, zevk alirsin.

  • mayeskuel  (30.12.14 22:16:41 ~ 22:19:16)
tv+ses sistemi 3500tl ye kral gibi yaparsın ortamı.

  • dedim dedim de kime dedim  (30.12.14 22:22:59)
projeksiyon düşünme, paranın çoğunu projeksiyona dökersin kaliteli görüntü almak için. bir de lamba ömrü zart zurt var.

2500 lira civarı 50 inç tv + ses sistemi diyorum bende.
  • mattiadestro  (30.12.14 22:28:19 ~ 22:28:53)
Ara sıra aklım bu 65 inç Telefunken, Grundig, Sunny gibi markalara gidiyor. Sonra 50 inç LG üzmez diyorum.
Kararsızım :(

  • kogan  (30.12.14 22:29:49)
sinema filmi izleyeceksen tavsiyem:
60 inc panasonic plazma tv + ses sistemi

  • brkylmz  (30.12.14 23:21:49)
TV'yi a101'den halledebilirsin onumuzdeki hafta. store.donanimhaber.com

Samsung icin iyi fiyat.
  • ruhi mucerret  (30.12.14 23:37:19)
mkv falan oynatan bi led tv (lg ya da samsung olabilir) bir de optik girişi olan bi surround sistemi

  • yuto  (31.12.14 00:46:11)