9-18 kg Oto koltuğu tavsiyesi (anne babalar )

Var mı tavsiye edebileceğiniz bir model.alamadım bir türlü.veya sakn bunu alma, bunu al bence dedikleriniz ?
Teşekkürler

Cybex pallas 2
adac testlerine bakin. Su an mobilim link veremiyorum. Bulamazsınız mesaj atın.

  • nano mercy  (30.12.14 21:16:20)
Cybex çok güzel de önündeki koruyucu olmadan tam güvenlik sağlamıyormuş.çocuk onda sıkılır gibi geliyor.

  • sapkasiz cikmam abi  (30.12.14 21:23:02)
Araştırırken kafam çok karışmıştı benim de; sonunda Römer King Plus almıştım.

Aynı ayarda Maxi-Cosi Tobi vardı bir de, daha yüksek bir koltuk, çocuk etrafı seyreder sıkılmaz diye tavsiye ediyordu kimileri ama test sonuçlarına baktıktan sonra diğerinin daha iyi olduğunu düşünmüştüm.
  • crescendo  (30.12.14 21:28:11)
@crescendo, sanırım isfix bağlantısı yok römer king plus'ın ...

  • sapkasiz cikmam abi  (30.12.14 21:55:39)
Evet, emniyet kemeriyle bağlı. İsofix versiyonu da var diye hatırlıyorum.

  • crescendo  (30.12.14 22:03:23)
www.bulabilirim.com

kraftın bu ürünü çok güzel...
  • white35  (01.02.15 20:28:34)