ankarada elektro gitar alınca mekan

selam.elektro gitar alıcam bunçün 500-550 tl bütçem var.ibanez olcak büyük olasılık böyle renk ve gitar çeşitliliğininin bol olduğu denemmize izin veren bu fiyata kaliteli gitar alabileceim mekanlar var mı? varsa bunlar neler?

saygılar sevgiler:)

meşrutiyet'te hotel alba mı aba mı ne öyle bir yeşil otel var onun yan sokağında bir sürü dükkan var. pan müzik iyidir ama biraz pahalıdır ürünleri denetirler. yanındaki zuhal müzik daha ucuzdur ama oranın da satıcıları uyuzdur. oraları gez.

  • başımıellerimin arasınaalıpdüşündüm  (07.08.09 00:39:57)
ikinci el düşünüyorsan planet music dışında pek seçeneğin yok. yüksel'in sonunda mimar kemal'in karşısında kalıyor. ikinci elde yapılacak en mantıklı hareket turkrock.com alım-satım bölümünü takip etmek. uygun bir şeyleri ankara sınırları içinde bulabilirsin.

sıfır için "başımıellerimin arasınaalıpdüşündüm"ün dediği yerlere bakmalısın. konur tarafından geleceksen public'in oradan sola döneceksin.

not: başlangıç seviyesi içinse, gitar konusunda garanti veremem ama anfi için ulus-hamamönü'nde bir dolan, dükkanlara bak, kaybın olmaz.

ahlaksız teklif: yarın alacaksan 550'ye 2007, az hırpalanmış siyah ibanez rgr320ex+runner bag verebilirim.

iletişim: matthiascoltrain [at] gmail.com
  • matthias coltrain  (07.08.09 01:04:26 ~ 01:18:57)
0 alcam o sokağa bakarım:)teşekkürler yorumlar için

  • thenis  (07.08.09 02:10:16)