Kart Aidatını Geri Almak Zor mu?

Bağlı maaş hesabımın, vadeli hesabın ve kaç tane faturanın otomatik ödeme talimatının olduğu kartıma 79 tl aidat kesmişler :(

Eskiden tüketici mahkemesi filanla alınıodu, şimdi var mı böyle bi şey?

var da zaten senin kartına aidat kesmeleri saçma,
ara müşteri hizmetlerini biraz bağır,
kartı kapatacağını, hesabını kapatacağını ifade et.

iptal ederler, hiç olmadı bankadayken mutlaka iptal ediyorlar aidatı.
  • livaneli kadir  (29.12.14 22:13:21)
@livaneli ya onları yaptım, en fazla yarısını bonus olarak ödeyelim dediler.

  • theodor  (29.12.14 22:15:19)
geçen haftalarda telefonda müşteri hizmetleri ile görüşerek iade aldım, zor değil.

  • tuborg yesili  (29.12.14 22:17:57)
Musteri hizmetleri ike hallet. Hesap isletim sozlesmesi uyusmazliklari hakem heyeti yetkusinden son yargitay kararlari ile cikarildi diye biliyorum o yuzden hukuk yolu zorlasti ama baski ile musteri hizmetleri yola geliyor diyorlar

  • photo85  (29.12.14 22:21:58)
Ben kartı kapattirdim, yine de iptal etmediler. Bankadan bankaya ve güncel politikalarına göre değişiyor.

  • nereye bu gidis  (29.12.14 22:22:30)
benim eski maaş hesabımdan kesti akbank. aradım ne ayaksınız bak kaparım hesabı dedim. spirit bey hesabınızdaki parayı çekerseniz hemen kapayabiliriz dediler göt oldum kaldım asklfhsakjfas. neyse sora 2 tane otomatik ödeme talimatı ver hesaba iade ederiz dediler. hafta sonu talimat verdim. bi de iletişim menüsünden bilgi verdim. şimdi geri ödenmesini bekliyorum.

  • spirit crusher  (29.12.14 22:26:47)
Bankacılar için anahtar kelime BDDK dır arkadaşım, onları şikâyet etmekle tehdit et.
geri adım atacaklardır.

  • kahramanikarus  (29.12.14 22:34:51)
ekmek alıp yedikten sonra parasını geri istemek gibi bişey bu. adamların hizmet bedelleri var millete bedava niye para versin kredi versin banka :) alabiliyorsun ama garanti geri dava açıyor mesela yüksek meblağlar kaptırdığında.

  • ytse jam  (29.12.14 22:41:22)