jetlag atlatma

5 gün oldu hala atlatamadım
öğleden sonra uyumamak için zor duruyorum, uyumazsam akşam 7 gibi uyuyakalıyorum
sabah 5te de uyanıyorum..

bu süreci en kısa sürede nasıl atlatabilirim

Çok saçma olabilir ama bi uyku hapı yuvarlasan baya bi uyusun sabah kalkıp hayatına devam etsen ?

Düşünmüş olabilirsin ama benim olay bu.
  • indescribable  (29.12.14 21:58:04)
5 gün olduysa atlatmak üzeresin. yapacak fazla bir şey yok. melatonin vs. alın diyenler var ama ben genelde 5 günde atlatıyorum.

  • theos ek mekhanes  (29.12.14 22:03:40)
Aksam sokaga cik ve gittigin yerin uyku saatinde yat uyu.yedide evde oldugun icin uyuyorsun.bunyende ana ulkendeki saate kurulu.seninkisi jetlagdan cikmis erken yatar erken kalkara donmus.

  • cizgilipijama  (29.12.14 22:06:40)
Öğlen uyu, 1-2 saat sonrasına alarm kur. Bir yakının da olsun, uyanmaya çalışıp uyanamayınca kafana bir bardak su döksün. Sonra kahve/çay/kola iç, akşama kadar dayanırsın.

  • metalik  (29.12.14 22:42:10)
Jet lag en kolay uykum gelince uyuyarak atlatilir tecrübeyle sabittir

  • steward  (29.12.14 22:53:22)
Bak aklıma geldi ameliyattan sonra hastanede yapacak bişey yok é ağrı da oluyor ortamdan uzaklasmak için uykum olmasa dahi zorla uyuyordum en Son 500 é kadar saydığımı hatırlıyorum.

  • indescribable  (29.12.14 23:28:06)
malum iş dünyasından dolayı uykum geldi dediğimizde uyuyamıyoruz, öğle uykuları dahil

  • facebook  (29.12.14 23:28:29)