Saçımı 3 e vurduruyum mu?

Kafa şeklim o kadar iyi değil ve kulaklarım biraz kepçe sayılır ama bazen gaza geliyorum. Bir gün tutamayıp kestircem. Şimdiye kadar hiç yapmadım nasıl olacağını merak ediyorum. Ben ettim sen etme diyen var mı aranızda? yapıyım mı lan gaz verin bana?

şapka düşünmüştüm ben de

  • oddyseus  (29.12.14 21:22:28)
yap hocam. geçen hafta 3e kestirdim, saçlar kendine geldi. 2-3 güne alışıyosun. çabuk da uzuyor zaten fazla zaman almaz.

  • MtKrt  (29.12.14 21:22:52)
20 mm yaptır. 4,5 gibi bişey

  • dokuzonbeş  (29.12.14 21:23:06)
kepçe kulak ve kötü kafa yapısıysa ı ıh vurdurma.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.12.14 21:23:35)
kestir gitsin. hiç uğraşmıyorsun rahat oluyor. şapka saçını bozacak diye uğraşmıyorsun...

  • gotic  (29.12.14 21:31:30)
saçları 3'e vurdurmak, yapmadan yakışıp yakışmayacağını bilemeyeceğin, aynı zamanda seni görmeyen birinin fikriyle karar veremeyeceğin bir durum.

vurdur ne olur ki? iki hafta sonra zaten uzayacak. ya da daha uzun bir numarayla başla, 9 gibi.
  • theos ek mekhanes  (29.12.14 22:05:46)
Vurdur

  • amarikanya fitbolcusu  (29.12.14 22:17:27)
Benim kafam yuvarlak olduğu için bana yakışıyor. Kafan sivriyse yaptırma.

  • yirmisantim  (29.12.14 22:23:20)
Direk 3 yapma bi 5-10 arası bişey yap bakalım nasıl olcak. Hem 3 yaptığında nasıl olacağını görebilir hem de beğenmezsen eskiye dönme süren kısalır. Optimum solutions, feasible area. Tenks.

  • ilkot  (29.12.14 22:36:43)
geçen hafta bununla ilgili duyuru açtım kendim kestim gece baya rahatladım (6-7 numaraya ayarladım makineyi) sürekli saça vakit harcamak çok sıkıyor abi.baya da olumlu tepki geldi hani hep aynı tipte geziyorsun uzun süre onun rahatlığı var.
daha önce kesmediysen önemli görüşmelerin işlerin olmadığı bir dönemde kes hani beğenmeyeceğin gibi olursa sosyal hayatını etkilemesin.

  • bluebey  (29.12.14 22:48:56 ~ 22:49:19)