Kibrisa pokere, kumara..

Kumarbazlar, uckagitcilar, kollu makinelere bayilanlar, pokersiz kalamam diyenler bi diyiverin hele...
Kibrisa haftasonlari kumar oynamaya gidiyor musunuz? Nasil yapiyorsunuz var mi ozel kampanya tur vs bildiginiz.. Pasaport sart degil kimlikle git gel yapiliyor bildigim kadariyla kumar masrafi haric kaca patliyor bu git geller?..

1) nüfus cüzdanı yeterlidir doğru
2) merit crystal cove ( girne de ) salamis hotel ( Magosa da ) bu otellerin zaman zaman turnvaları oluyor.. verilen fiyata konaklama vs dahil edebiliyorlar
3) turnuva yoksa kendiniz bilet alıp oteli ayarlayıp gidebilirsiniz.
4) bence kumardan uzak durun
5) illa gidicem derseniz mesj atınç.. 4 senelik Kıbrıs yaşantıma istinaden detayları paylaşırım
  • monreve  (29.12.14 18:59:11)
Eski patronlardan birinin arkadasi (hanim) belese ayarliordu her bisiyi ama tabii zenginler icin o adam binlerce lira birakio her bisi beles ona.

  • selam  (29.12.14 19:01:10)
bu sabah geldim kıbrıstan. istersen lüks otelde kalıp kumarhanesinde oynayabilirsin, istersen sadece kumarhanelere de gidebilirsin.

gidiş dönüş uçak bileti 120 liraya geldi. en lüks otelde de 100 euro gibi bi fiyata 2 kişi kalabilirsin.
sıralama olarak meyhane kerhane kumarhane
  • try again fail again fail better  (29.12.14 19:09:58)