lodos ve doğalgaz sıkıntısı

Selam,

igdaş'dan şimdi mesaj gelince aklıma geldi.

diyelim ki kombiden ya da bacadan gaz sızıntısı oldu evin içine. ancak benim menfezim açık ve takıntılı bir insan olduğum için mutfak penceresinin vasistası da açık.

bunların açık olması gazın dışarı çıkmasına yeterli olur mu?
ısrarla menfeziniz açık olsun deniyor da o sebepten merak ettim.

Teşekkürler lütfen.

Gazın oksijeni bitirmemesine yeterli olur.

  • whoosie  (29.12.14 16:52:22)
çok kafaya takıyorsan gece kapat kombiyi yatmadan, evin sıcaklığı sabaha kadar idare eder seni.

  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (29.12.14 16:52:44)
normalde kapatıyorum zaten ama misal bugünlerde çok soğuk oluyor.

ben en iyisi gaz dedektörü alayım.

allahım kurtar beni bu takıklıktan.
  • teritori  (29.12.14 16:54:18)
Gaz havadan agirdir bu nedenle dibe coker o zimbiriklar ise yukarda yani gaz disari cikmaz bununla birlikde eger kacak olursa kokusunu duyarsin (uyku kismini bilemem tabii)

  • selam  (29.12.14 17:05:19)
dogal gaz havadan hafiftir. dedektorler yukari takilir. co2 agir olandir.

  • oharro  (29.12.14 17:17:13)
@Oharro hakli normal tup gazi agir dogal gaz hafifmis

  • selam  (29.12.14 18:31:56)