erkek arkadaşıma saç sakal traş makinesi alacağım bir fikir verin

31 aralık doğum günü. abuk subuk bir şey almaktansa işine yarasın istedim. internetten baktım ama çok anlamadım. kullandığınız memnun kaldığınız tavsiye verebileceğiniz ürün var mı? internette remington babyliss gibi markalarınkini gördüm ben bunlardan kullananların yorumlarını da alabilirsem süper olur.

Philps almanı tavsiye ederim

  • twelfth  (29.12.14 09:55:29)
philips +1

  • aeroflot  (29.12.14 09:56:52)
www.mediamarkt.com.tr

dün akşam eşime bunu aldık.ama daha kullanmadı yorum sonra yazabilirim.
  • ayhsegul  (29.12.14 10:01:28)
alerjisi olup olmadığını bilmeden almayın derim. özellikle sıfır traş eden döner başlıklı jiletler bazı ciltleri mahvediyor.

  • dahili meddah  (29.12.14 10:03:19)
alerjisi olduğunu sanmıyorum zaten kullanıyordu.
ayhsegul, bu sadece sakal için ben saç traşı da yapsın istiyorum. saçları zaten çok yok kendi kesiyor :)
philips bana da yakın geldi hem ürün çeşidi fazla hem de kaliteli.
  • eksi sozlugun tatli insani  (29.12.14 10:12:58)
www.hepsiburada.com

Ucuza kaçma sakın
  • kint  (29.12.14 10:28:33)
saç traşını kendi yapıyorsa kesinlikle moser. berberlerin de kullandığı kırmızı makina. alman malıdır. ömürlük olur ileride çocuğunuz da kullanır.
www.hepsiburada.com

  • corneillus  (29.12.14 10:29:31 ~ 10:30:24)
bu moserla hem saç hem sakal oluyor mu?

  • eksi sozlugun tatli insani  (29.12.14 11:13:00)
kint+1

Philips QG3380, hepsiburada fiyatı uygun, güzel bir cihaz; yeni aldım ben de..
  • schwannoma  (29.12.14 11:28:13)
yıllardır bu aletlerle haşır neşir olan bir kullanıcı olarak tavsiyelerim:

moser çalışırken çok fazla titreşiyor, bir süre sonra titreşimden aleti tuttuğunuz eliniz uyuşuyor, ayrıca ağır , ayrıca ergonomik değil, ayrıca çok ses çıkarıyor, kısaca ben beğenmedim. ha taş gibi mal, evlatlarınıza miras bırakabilirsiniz, o ayrı.

philps ortalama bir ürün bence, en büyük artısı yaygın servis hizmeti.

remington marka aletler saç-sakal mevzusunda fiyat/performans olarak iyidir. dün daha yeni bir remington erkek bakım kiti aldım, hemen denedim, memnun kaldım.

traş makinesi konusunda panasonic işin üstadıdır. yorum bile yapmıyorum. hiçbir bakım yapmadan ortalama altı bir panasonic modelini 5-6 senedir kullanıyorum. ulan bırak bozulmasını ufak da olsa bi boyası bile de mi kalkmaz, bi tarafı aşınmaz. tek eksiği biraz fazla ses çıkarıyor ama moser gibi değil.
  • yemrem  (29.12.14 12:02:59)
şanslısın bu acayip indirimde bu sıra teknosada kacırma www.teknosa.com

  • cptxxx  (29.12.14 12:51:00)
philips kullanıyorum, hem saç kesme makinesi hem groomer. beşinci yılına girdi ikisi de canavar gibi hala. kendi traş olan biri için moser çok ağır olur.

kesinlikle "pilipis".
  • crescendo  (29.12.14 18:18:42)
  • white35  (01.01.15 19:41:35)