Akciğerime yemek kaçmış olablir mi?

Dün yemek yerken birden bir mısır tanesi hırf dedi bi yere kaçtı gitti. Yemek borusu mu soluk borusu mu bilemedim. Ama o an herhangi bir nefes alamama durumu vs olmadı. Sadece sonraki bir saat öksürük tuttu. sert sert öksürdüm. Dünden beri de göğsümde hafif bir batma gibi bir his var, öksürmekten mi anlayamadım. Cidden bir şey kaçmış ciğere yerleşmiş olabilir mi, mümkün mü?

evet mümkün. doktora gidip akciğer filmi çektirmelisiniz.

  • dahili meddah  (29.12.14 09:32:20)
yediğim pilavdan bir pirinç tanesi burnumdan çıkmıştı. mümkün olabilir.

  • inheritance  (29.12.14 09:44:50)
büyük ihtimalle çok öksürmekten tahriş etmişsindir. Ama yine de bi doktora görünmende fayda var eğer kaçtıysa çok tehlikeli bir durum çünkü.

  • nuevo  (29.12.14 09:46:23)
burun olayı bambaşka, o genizle ilgili.

  • sos fistik olsun mu  (29.12.14 09:51:24)
doktora sordum: kaçsa, kaçtığını çok açık olarak belli edecek bir acı hissedermişim. normal hayatıma devam edemezmişim. batma hissi muhtemelen çok öksürmekten olmuşmuş. ama illa arzu edersem film çektirebilirmişim. (sonuç: film falan çektirmedim 2 güne geçti gitti.)

  • saim  (04.02.15 19:45:33)