Sakal tıraşı sonrası

Kendinizi bir garip hissediyor musunuz? 2 aydır falan tıraş olmuyordu, şimdi bi değişik geliyor.

Ayrıca o bebek götünün ben.

ilk saatler kendimden nefret ediyorum.
"allah'ım her yerde aynalar olmadığı için şükürler olsun; kendimi görmek zorunda kalmıyorum!" diyerek şükrediyorum.

  • m e b  (28.12.14 22:00:44)
Ben 4 ay sakal uzattıktan sonra 2 hafta önce bir iş görüşmesi için tıraş olmak zorunda kaldım.

Aynen şöyle oldu: i3.kym-cdn.com

Ardından hemen tekrar uzatmaya başladım.
  • hiko seijuro  (28.12.14 22:05:00 ~ 22:05:36)
ben de kendimi tanıyamıyorum sakal traşı sonrası. bildiğin sapık gibi görünüyorum, bi acayip oluyo.

  • MtKrt  (28.12.14 22:06:49)
yanma, gerilme, kaşıntı :)) şaka bir yana alışırsın ben iki günde bir traş oluyorum. sakallı halimi unutcam yakında.

prima bağla çabuk :)
  • cok iyi yol  (28.12.14 22:07:52)
haftada iki kez gidip sakal tıraşı oluyorum. zorunluluktan değil. böyle daha yakışıklıyım. sakal yakışıklıları düşünsün.

*traş değil bu arada tıraş. galat-ı meşhurları yok etmek gibi bir hedefim var da o yüzden düzelttim. diğer türlü -de, -ki, düzeltmeleri huyum değildir.
  • tebelles  (28.12.14 22:08:29)
1 ay sonra askerlik sebebiyle asıl şoku ben yaşayacam. 3 senedir çenemi görmüşlüğüm yok. Arada sakalları çene altına yatırıp sakalsız canlandırmaya çalışıyorum yüzümü. Bildiğin çenem yok sanki.

  • IncredibleMau  (28.12.14 22:09:58)
Birde genellikle makine ile tıraş olurdum, evde derbi denen bi jilet buldum onla tıraş oldum. 2-3 yerden kestim yüzümü? uzun sakala giriştiğim için mi, jiletten dolayı mı, benden kaynaklı mı bu olay ::D ?

  • yatagants  (28.12.14 22:12:10)
Üçünden dolayı da olabilir.

  • cok iyi yol  (28.12.14 22:13:19)
ben 3-4 gun tıras olmasam kendımı garip hissediyorum:)

  • all girls dream  (28.12.14 22:22:50)