lomographyden anlayanlar toplanin

shop.lomography.com

daha once fotografcilikla pek isim olmadi. hobi edinesim var bu aralar, bunu almali miyim starter olarak?

plastik bir makinaya 200 lira vermek bana cok akil kari gelmiyor. onun yerine lomo smena ya da bulabilirsen lomo lca daha mantikli.

ama lomography meraklilarina sorarsan bir saat lomography'i overler.
  • ne desem bilemedim  (28.12.14 19:35:24)
yahu git eskiciden 5 liraya çöp bir makine al daha güzelini çeker.

  • divit  (28.12.14 19:45:09)
@ne desem bilemedim

onerdigin makine 800 lira ya, yeni baslayacagim bi seye o kadar para yatiramam.

@divit nereden?
  • xfestos  (28.12.14 19:51:01)
senin baktigin lomography markasinin eski lomolari toplayip yeniden piyasaya surdugu makinelerdendir. istanbulda yasiyorsan hayyam pasajinda 200-250 lira araliginda cok rahat lca bulabilirsin.

smena ya gelirsek onlarda hayyamda 70 80 lira civariydi en son.
  • ne desem bilemedim  (28.12.14 19:59:31)
lomonun asıl mevzusu makinada degil banyoda. banyosunu otomatik makinada yaptiracaksan hic farketmez.

  • jaygatsby  (28.12.14 20:29:45)
Sahibinden de bak iste premier var bende gaste vermisti. 6 ay filmi bayatlatinca 10 numara cekiyor

  • divit  (28.12.14 21:45:14)