fotoğraf paylaşım sitesinden beklentiniz

geçen gün de gündüz saatlerinde sormuştum biraz daha fazla görüş almak istediğim için tekrar soruyorum. fotoğrafla ilgilenen kişiler... fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz, diğer fotoğrafları izleyebileceğiniz, fotoğrafçılıkla ilgili özgün yazılar okuyabileceğiniz vs. 500px, 1x, eski fotokritik tarzında ve sadece kaliteli fotoğrafların yayınlandığı bir site düşünün. bu siteden beklentiniz ne olurdu? hangi özelliklerin olması sizi memnun ederdi? olsa kullanır mıydınız?

Fotoğraf makinesi ve lens aralığına göre alt menüler olmasını isterdim. Benim cihazla neler yapılıyormuş görmek açısından

  • emiter  (26.12.14 22:11:29)
hatunların hesap makinasıyla çektiği fotoğraflara yalakalık yapan, erkeklerin yayınladığı düzgün fotoğraflara kulp takıp hakaret boyutuna getiren yavşak popülasyonu kontrol altında tutulursa süper olur. evet değişik bir istek.

  • kimlanbu  (26.12.14 22:17:28)
Emiterin dediği gibi, exif bilgileri olsun. Yorum yapma, kişi etiketleme olayı. Kendi albümlerimizi oluşturma ve son olarak da çarpıcı bir arayüz. Mümkünse facebook gibi tek parça.

  • cetoxim  (26.12.14 22:49:54)