beyin kanamasi

Cevresinde beyin kanamasi geciren var mi?sonuc ne oldu ve surec nasil ilerledi?

Cevremde yok ama bir hekim olarak halk arasinda beyin kanamasi olarak bilinen olgunun bircok cesidi vardir ve cok genis bir klinik spektrumda dagilir. Hicbir sey olmayabilir de, 1 dakika icinde oldurebilir de.

  • vendorth  (26.12.14 20:53:44)
Bir arkadaşımın babası geçirmişti, vefat etti.

  • buff  (26.12.14 21:09:59)
Buff ne kadar surdu o surec?bize pazar gunune kadar bekleyin ama umutlu olmayin diyorlar.

  • brnbrs  (26.12.14 21:13:46)
@brnbrs doğrusu net olarak bilmiyorum ama olaydan kısa süre sonra vefat etmişti. Kusura bakma, ben yanlış yönlendirmiş olmayayım şimdi.

  • buff  (26.12.14 21:16:41)
Kuzenim geçirdi yaklaşık bir yıl yoğunbakımda kaldı şimdi 6 senedir yatalak sadece bir kolu biraz çalışıyor çok zor da olsa kelime kelime konuşuyor.

  • ayhsegul  (26.12.14 21:18:34)
@Buff, @vendorth tesekkurler

  • brnbrs  (26.12.14 21:19:45)
Tamamen kanamanin tipine ve yerine bagli sanirim. Bir tanidigimiz gecirdi ustelik yanlis teshis edilip zaman kaybedilmesine ragmen kurtardi, bir digeri ise yine mudahale edilmedigi icin kurtarilamadi.

Cok gecmis olsun, Allah yardimciniz olsun
  • prisoner  (26.12.14 21:20:33)
farklı zamanlarda annem geçirdi, sapasağlam çok şükür yaşıyor. babam geçirdi, dua etmekten başka yapacak bir şey yok dediler ertesi gün vefat etti. değişkeni olan bir durum kısacası. çok geçmiş olsun.

  • katredin  (26.12.14 21:38:41)