Android için mesaj engelleyici

Android'de istediğiniz numarayı engelleyebiliyorsunuz bunda sıkıntı yok ama bir isimle gelen ISBANKASI, TOSBAA gibi mesajlar engellenmiyor. Bunun için tavsiye edeceğiniz temiz bir uygulama var mı? Play'de dolu uygulama var ama tek tek denemek istemiyorum.

turkcell'de web arayüzünden giriş yaparak engelleyebiliyorsun. sanırım henüz vodafone ve aveada böyle bir hizmet yok.

  • cetoxim  (26.12.14 11:46:26)
Operatorunuzun online işlemler menüsüne girin oradan istenmeyen mesajlar kısmı var.

  • odiyus  (26.12.14 11:47:00)
İstemediğin kelimeleri yazıp spam mesaj olarak belirleyebilirsin. Görmezsin mesajları.

i.imgur.com
  • ufukcel  (26.12.14 11:52:08)
afirewall'un engelliyor olması lazım.
telefon rehberimde olmayan kimse mesaj atamasın şeklinde ayarlayacaksın.
engellenen mesajları programın içinden görebiliyorsun.
  • titiraprap  (26.12.14 11:54:38 ~ 11:58:39)
Turkcell'in web arayüzündeki olay yalan. Hiçbir işe yaramıyor. Onlarca kez ayar yaptım, ayrıca telefonla arayıp mesajlara kapatın dedim tamam diyorlar ama değişen bir şey olmuyor.

  • creepy  (26.12.14 12:10:26)
@ufukcel, Benim telefondan sizin ekrandaki ayarlar yok maalesef, sadece numara ile engelleme yapabiliyorum.

  • creepy  (26.12.14 12:15:44)
"sms filter" kullanıyorum gayet memnunum. çoğu program spam mesaj gelince yukarıda bildirim olarak gösteriyor ama bu öyle değil, anca kendin merak edip programı açarsan gelen spamları okuyabiliyorsun.

  • tolga asp  (26.12.14 12:24:12)
android versiyonun kac? benim 4.2.2 TOSBAA falan hepsini blokluyor ekleyince.

play store'daki uygulamalarda %100 memnun kaldigim olmadi, ya bloklanacak numarayi sinirlayip parali versiyona gecirmeye calistilar, ya da TOSBAA tarzi numarasiz sms'leri secerek bloklamak icin parali versiyonu sart kostular falan filan...
  • no avalon  (26.12.14 12:35:59)
go sms vardı eskiden hala duruyorsa, içine "garanti" yazıyordum garanti bankasını komple engelliyordu ama birisi "garanti satış koyacaksın" diye mesaj atınca o da engelleniyor.

  • divit  (26.12.14 12:47:43)
Android 4.4.2 engellenen listesine ekle diyince geçersiz alıcı diye anlamsız bir hata veriyor, numara yerine isim olunca.

  • creepy  (26.12.14 13:56:37)
hangouts veya messenger böyle mesajları bloklayabiliyor.

bloklamak istediğin yerden gelen smsi aç. sağ üstteki 3 noktaya bas, kişiler ve seçenekleri seç. TOSBAA hedefini engelleye bas.
  • inheritance  (26.12.14 14:03:22)