Var mı cam şişe, alüminyum kapak olmayan en az 75 cc?

Plastikten cama geçtim ama camda da alüminyum kapak oksitleniyor ve kapak simsiyah. Bayağı etkiledi bu durum vücudumu.

www.mamontenka.com

Bazı plastikler öneriliyor, daha farklı deniyor ama onlar hakkında da buna benzer bir sürü eleştiri var. Plastik sonuçta. Yazları o sıcağa cam kadar dayanması zor.

Camlarda da alüminyum kapak olmayan bulamıyorum. Teneke kapaklılar var. Mantar tıpalılar var ama genelde zeytinyağı şişeleri.

ÇAntada taşımak için uygun kapaklı bir cam şişe lazım. Plastik kapaklı da olabilir.

çelik matara al? çantada kırılmadan etmeden gayet güzel taşınıyor.

  • innerbliss  (26.12.14 11:10:18)
biev.com.tr

linkteki gibi cam sise, ve kavanoz kapagi gibi olan siseler satiliyor

cokca kez a101, bim ve sok marketlerde denk geldim.

2-3 liraya satiliyor

bonus www.tekzen.com.tr
  • exlibris  (26.12.14 11:43:51 ~ 11:44:52)
Kapağı nasıl bilmiyorum ama Paşabahçe'de de var www.pasabahce.com.tr

  • elebam  (26.12.14 12:28:41)